Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kezelhető e Budapesten a...

Kezelhető e Budapesten a Koldusmaffia jelensége ma Magyarországon a mai világba hihető vagy megbotránykoztató ha gyanútlanul is de van hogy pofátlanul emberi erkölcsöket sem ismerve de megutáltatják magukat a jelenlevő járókelőkkel mit lehet kezden?

Figyelt kérdés
Sokaknak lehet nem tűnt fel de felismertem a feltörekvő bűnhálózatot a koldusmaffia jelenséget a Fővárosban Budapesten elszaporodott a kéregetés tény bűn állapotta halmozás mélyszegélységben levő emberek kik az utcán Koldulnak kéregetnek kuncsorognak Villamoson,trolli buszon regionális helyközi távolsági járatokon gyanúsítottak érzetét felkeltve vádlottként előállítva emberek akik a fehér falak árnyékába túszok bűnszervezet mögött bűnszövetség is állhat a háttérbe. Ezek a személyek akik az utcán közterületeken Budapest bármely kerületeibe kéregetnek koldulnak kuncsorognak markukat tartják ők csak áldozatok a koldusmaffia elosztó hálozatainak emberi kapcsolatokra támaszkodva embereket használnak ki és tesznek kényszerjóléttel való kizsigerlővé hogy ne érezzék védtelenek magukat lehet elkeserítő a dolog de valahol én ezt látom Budapesten

#Budapest #bűncselekmény #BTK #hajsza #Koldusmaffiabudapest #Másjóléttelvalóvisszaélés
2023. jan. 18. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Válogatást nem kímélve bárkitől mernek kéregetni Pénzzel leszedni áldozatukat ezek a közterületen utcán levő személyek kéregetnek kuncsorognak koldulnak de ők köztudottan "Áldozatok!" a hálózat rendszeren kiépülő nagy fejesek a Koldusmaffia emberei akik elveszik a kéregetőktől ezektől az utcán levő személyektől akik koldulnak kéregetnek kuncsorognak a bevételt leveszik a tételt lehúzkodják lehúzgálják és ők ebből nyerészkednek
2023. jan. 18. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen megoldható lenne a probléma, mégpedig úgy, hogy senki nem ad egy forintot sem a kéregetőknek, mert léteznek azok a segélyszervezetek, ahova támogatásért lehet fordulni. De sajnos sokan megsajnálják őket, és adnak egy kis pénzt, erre épül az egész. Illetve lehet rendőröknek is szólni, ha látsz egy ilyet, bár azt nem tudom, hogy önmagában a kéregetés mekkora bűncselekmény.
2023. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, a központozás sokat segítene. Olvass róla, hasznos.


Volt rá próbálkozás, Tarlós próbálta megtiltani, hogy aluljáróban fetrengjenek a csövesek, egy ideig tiszta is volt a Blaha (akkortájt ott szálltam át naponta, fellélegeztem) de megtámadták.


Egyébként Zürichben Pl illegális koldulni, ÉS koldusnk adni. Mindkettőt bünteti a rendőr.

Nyugodt, tiszta, rendezett város.

2023. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!