Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bolti lopás esetén, ha véletle...

Bolti lopás esetén, ha véletlen a zsebembe csúszik 2 tábla csoki, és elzárnak 30 napra, akkor az már bekerül az erkölcsimbe is és priusznak számit, hogy 30 napot ültem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 16:50
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod.
2010. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Ügyelj rá, hogy ne csússzon be "véletlen" két tábla csoki és akkor felesleges ez a kérdés.
2010. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Hát ez kemény...,2 tábla csoki és "elvágtam " az életem:s

Akkor tuti,hogy sehova nem vennének fel dolgozni...

2010. okt. 3. 16:54
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
A csokoládé nem olyan csúszós, hogy csakúgy a zsebedben landoljon. Hacsak nem segítesz rá egy kicsit, de akkor már nem a csoki lesz a hibás.
2010. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
87%
A csokik nem szoktak az ember akarata nélkül csak úgy belevándorolni a zsebekbe. Ha nem akarod, hogy megtörténjen, akkor nem is fog, tehát nincs mitől tartanod.
2010. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
79%
jajjj csak úgy véletlenül belecsúsztak......én is mindig résen vagyok a boltban, mert ezek a csokik folyton be-be csúszkálnak az ember zsebébe hahahahaLOL
2010. okt. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Értem!Amúgy a csoki csak egy példa volt..,irhattam volna bármi mást is!A kérdésem lényege azon volt,hogy pl:ilyen kisebb értékű lopás esetén is elvágom az életem,és ezért priuszos lehetek?!:s
2010. okt. 3. 17:00
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
A véletlenek sajna így egymás után következnek. Ha "véletlenül" becsúszik a csoki, akkor véletlenül lesittelhetnek, ami így szintén véletlenül bekerülhet az erkölcsibe.
2010. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Hát igen..,ezek a csoki csomagolófóliák nagyon csúszossak ám!!:D Véletlenül becsuszanhat a kabát zsebembe is:s

2010. okt. 3. 17:01
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Igen.Bármilyen kis lopáson kapják az embert az be kerül az erkölcsibe..De ez így van rendjén..Mindenki más megtudja venni,mindenki másnak meg kell venni akkor igenis büntessék azokat akik lopnak...Legalább kétszer meggondolják,hogy megéri-e..
2010. okt. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!