Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mostanában nem nyomoznak az...

Mostanában nem nyomoznak az ügyembe vagy mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Eljárás indult ellenem, ugyanis január végén követtem el több bűncselekményt másik városba, majd elfogtat meggyanúsítottak. Január 26-án indult a nyomozás ismeretlen tettes ellen, 27-én elfogtak, meggyanúsítottak azóta nem jártam az ottani rendőrségen. A január 26-tól február 24-ig keletkezett iratokat megkaptam és azt látom, hogy amikor meggyanúsítottak kb. 1 hétig dolgoztak az ügyben, van egy február 2-i nyomszakértő kirendelés, az eedmény február 8-án megküldésre került, majd február 8 után nincs irat, azaz nincs február 8. után keletkezett irat. Megálltak a nyomozással, vagy szüneteltetik, vagy mit csinál a rendőrség, nem nyomoznak most?


Pedig amiket még elmondtam a zumba lopási dolog, még meg kell, hogy gyanúsítsanak azzal is.



2023. márc. 4. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Megint te? :D
2023. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd Levike, biztos hogy le fognak csukni, csak idő kérdése. Várj türelemmel!
2023. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyomoznak azok, csak nem kötik az orrodra!
2023. márc. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én feljelentettem valakit, aki meglopott, de más is feljelentette. Ez kb. tíz éve történt, a rendőrség azóta nyomoz, még mindíg nem zárta le az ügyet.
2023. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zumba lopásosról nem is hallottam, mesélj!
2023. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2023. 01. 24-én bementem Kisújszálláson a Szabadság téri általános iskolába kora este 17.50 kürül. Ugyanis ott edzés volt. Majd mondták, hogy ezután felnőtt nők jönnek zumbázni fél 7-re. Nem fektettek nagy hangsúlyt bele, azt hitték, hogy én is valamelyik gyerek apja vagyok, aki ott edz. Majd szépen, félrevonultam egy helyre és megvártam, hogy a nők jöjjenek zumbázni, hogy amikor az öltözőben átöltöznek és bemennek a tornaterembe, és elkezdődik a zumba, akkor bemegyek az öltözőbe és pénzt lopok. Így is történt, majd távoztam. A nők nem is gondolták, hogy vki itt lapul az iskolában és őket várja, h bemenjenek zumbázni, és ellopja a pénzüket.


Ez nem egy nagyvárosi modern iskola, hogy portás van és kérdezi hova..., Ez egy kis 12 ezres kisváros, ahol van kisebb nagyobb iskola és a Szabadságtéri iskola kisebb iskola, ahol nincs portás. Kb.5 tanterem van, meg egy kis tornaterem. A zumbások bérelték a termet és aki tartja a zumbát, annak a zumbaedzőnek adnak a kulcsot, hogy zumbaóra után zárjon.


Ezt azért írtam le, hogy mondtad, hogy meséljek utolsó.


Ezeket a cselekményeket is mondtam a nyomozónak, amit jegyzőkönyvbe is vett és mondta, hogy majd később leszek ezzel meggyanúsítva.

2023. márc. 5. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Látom te nagyon akarsz ülni, simán elhallgathattad volna.
2023. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És még büszke is vagy rá. Hát én inkább kasztráltatnálak, de érzéstelenítés nélkül.
2023. márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!