Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség képes arra valaki...

A rendőrség képes arra valaki által, hogy hangfelvétel alapján azonosítson egy személyt?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs másom, személyes adatait, közösségi oldalairól nem tudok semmit, viszont van egy kamu telefon szám, de már azt sem használja.

Ti tudtok valamit ezekről?



2023. márc. 5. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem emberölés történt, akkor nem fognak nyomozni egy hangfelvétel alapján.
2023. márc. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hang alapján nem.
2023. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen ügyről van szó?
2023. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves hamar és látás, hallás nélkül megítélő embertársam!


A válaszom az, hogy nem, nem vagyok kiskorú.

Másik, hogy nyilván nem piti hülyeség miatt írok ki ilyet.

Ha nem tudsz valamit, vagy nem érdekel, akkor mit kell nekiállni a másiknak?! Engem meg az ilyen válaszok nem érdekelnek..

Az elsőre pedig írnám, hogy nem emberölés, de fenyegetve érzem magam egy olyan ember miatt, akit már sehol nem érek el, képem sincs róla csak egyedül a hangja. És előbb utóbb fenyegetni is fog.

Hozzáteszem elég durva dologgal, ugyanúgy szétcseszheti az életemet, mintha mondjuk egy életre börtönbe kerülnék… De nem írhatom le és nem is mondhatom el senkinek.

2023. márc. 26. 01:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval egy ökörség az egész, még csak meg se fenyegetett. Értem. Általában az ilyen kérdések ilyen piti dolgok miatt születnek.
2023. márc. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!