Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a véleményetek a rendőrökrő...

Mi a véleményetek a rendőrökről, tűzoltókról? Volt már rá példa, hogy segítettek neked?

Figyelt kérdés

Én a tűzoltókat személy szerint nagyon tisztelem, hősként nézek rájuk!:-)

A rendőrökkel az a probléma, hogy a forgalmasabb helyeken sose járőröznek, így történt, hogy egyszer belém kötött 2 "úriember", és elvették mindenemet. Persze miután felhívtam a zsarukat mondták, hogy kiküldenek egy járőrkocsit, de akkor meg már mindegy, hisz a tolvajok messze járnak. :S


2010. okt. 6. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Arra nem hogy segítettek, de a tűzoltókat nagyra becsülöm.

A rendőröket meg egytől egyig bebörtönözném.

2010. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Tűzoltókra szerencsére még nem volt szükségem. Rendőr pedig már többször is segített.
2010. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tűzoltóval még nem találkoztam ,de rendőrrel igen. Kisgyerek voltam és egy mellék úton szerettem volna átmenni. Volt zebra, ami tiszta hó volt, így nem is láttam, ezért a zebra mellett 2 méterrel mentem át a mellék úton. Pont jött be egy rendőr autó, kipattant két ürge és az egyik elkezdett fenyegetni, hogy megbüntetnek és az iskolámba küldenek egy papírt stb. stb. Az egyik már írni is akarta a cédulát, aztán a másik mondta neki (aki kioktatott) hogy ne írd meg. Értem én, hogy az volt a cél, hogy tanuljam meg a KRESZ szabályait (amit amúgy is tudok, de hát mivel mellék út volt így nem volt letakarítva...),de kiskoromban annyira rám ijesztett, hogy meg se bírtam szólalni, hogy elmagyarázzam a helyzetet. Amúgy végülis se tűzoltóval, se rendőrrel nincs különösebben rossz tapasztalatom eddig szerencsére.
2010. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

meglepően sok bunkó tűzoltóval találkoztam, de még tisztelem őket.

a rendőrökről inkább nem mondok véleményt, annyit mindannyian tapasztalhatunk, hogy sosem ott vannak ahol kellene...

2010. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az még a kisebbik gond lenne és nem is zavarna, ha nem bűnöznének.
2010. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

rendőrök: hülyék( 3-szor mondtam el a neve mire le tudta írni, 10-ig nem tudott számolni) (magyar nevem van!!!)

tűzoltók: nincs tapasztalatom

2010. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Édesapám rendőr , és az anyai nagyapám pedig tűzoltó , ez mindent elárul .
2010. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A rövid véleményem a rendőrökről:

A.C.A.B.

2010. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

a rendör nem arra járőrőzik,amerre gondolja,hanem amerre a felettese küldi...menetvonal...

De kérdezd meg az árvízkárosultakat,vagy a devecserieket pl...

2010. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Apukám rendőr és anyukám is. Nem hülyék, normálisan, tisztességesen élnek és még a régi rendőr generáció tagjai amit néha vissza is sírnak. Hülye emberek egyébként mindenhol vannak ergo a rendőrségnél is. A járőrözés, letartoztatás, tüntetésnél a tüntetők elfogása, előállítása, stb a feletteseken múlik. Hiába pattog a kis rendőr, hogy tüntetésnél xy fejbe dobta téglával a felettesek leszarják cuppanjon be a mentőkocsiba rakjon rá egy sebtapaszt aztán nyomás vissza. Egyébként meg kevés a rendőr és nincsen semmi joguk szóval ami nem tetszik azt is le kell nyelni. Aki pedig azt mondja, hogy szart se érnek az pakolja helyettük a zsákokat árvizeknél, lapátolja ő a vörösiszapot védőfelszerelés nélkül, nézzen ő farkasszemet a tüntetőkkel miközben leköpik és megdobálják a tüntetők és mindig legyen menetre kész akár szabadságon is ha riadó van. Ja és az anyázást is tűrje el minden alkalommal amint kilép egyenruhában az utcára.

Összegezve minden tiszteletem azoknak a rendőröknek akik tisztességesen végzik a dolgukat.


Tűzoltókról annyit, hogy van egy-két bunkó de egyébként teszik amit tenniük kell.

2010. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!