Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Februárban volt egy autóbalese...

Februárban volt egy autóbalesetem, azóta miért nem kerestek?

Figyelt kérdés

Hajnali órákban volt egy autobalesetem munkába tartottam majd volt helyszíni rendőrség és a mentők elvittek a kórházba, jegyzőkönyvet nem írtam alá se semmi hasonló, egy rendőr megkérdezett mi történt elmeséltem és ennyi. Ma jön a telefonhívás hogy be kellene mennem jegyzőkönyvet adni ( 3 hónap után ) majd mondtam hogy valószínű nekem ilyesmire nem lesz időm (külföldön dolgozom és a munkaadóm nem fogad el aemmi rendőrségi papirt igazolás képpen csak kórház/orvosi papirt )


A balesetem Mo.-n történt, magyar kórházba szálitottak kisebb agyrazkodassal es horzsolásokkal, a hála eset helyszínétől 10 percnyire volt a kórház kb . Egy kamionos levágta a kanyart, én pedig elrántottam a kormányt majd pordultem párat de nem űtköztem senkivel és semmivel, kocsi kereke kitört mert nem bírta a csúszást . Ő nem állt meg hanem elhajtott, a helyszínen sem kamera sem szemtanú nem volt (hajnal volt ) leírást pedig nem tudtam adni, sötét volt, megilyedtem és miközben megpördültem nem a kamion rendszámát bámultam .


Aki megkeresett azt mondta ha nem megyek be jegyzőkönyvet adni akkor körözést fog ellenem kiadni, és akkor úgyis be kell mennem. Mindez hívásban, levelet nem kaptam e-mailt és egyebeket sem, nem kellene levelet kapnom?


Szerintem hibáztak hogy nem vették fel a helyszínen és most próbálják okosba behozni. Olyat nem tehetek, hogy azt mondom műszaki hiba történt és az auto hibájából adódóan történt ez a baleset ? ( nincs kedvem havonta bejárni és időm se, illetve a kieső pénzt senki nem téríti meg …)



2023. máj. 3. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Telefonon is lehet.
2023. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Jobb ha nem állsz neki hazudozni mert eljárnak ellened a hatóság félrevezetéséért.
2023. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jó, és akkor ha én nem akarok feljelentést mi lesz?

Vagy hagyjam ennyiben?

Ismeretlen tettes Ellen indítanak eljárást hivatalból . (se szemtanú se kamera se semmi.. értelmetlen idő rablás )

2023. máj. 3. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Súlyos baleset után nem a helyszínen kell részletes jegyzőkönyvezést csinálni, akkor a kórházba szállítás az első. Ennek most jött ez az ideje. Szabadságot minden munkaadónál lehet kérni.
2023. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akár hogyan is volt, de jegyzőkönyvet kellett akkor íratnod ilyen balesetnél, így most ez tisztázódott volna.
2023. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem súlyos baleset, senki és semmi nem sérült a kocsimon kívül . Illetve szerintem nem én nekem kell jegyzőkönyvet irattatni hanem a kiérkező rendőrnek aki ott sz*patott 30percig hogy ki fogja a kocsit elszállítani . Lett volna ideje a ****** helyett .
2023. máj. 3. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha külföldön tartózkodsz, akkor indokolt a távmeghallgatás, vagy ha egyszerűbb megítélésű a dolog, akkor írásos (levelet küldenek) tanúkihallgatás.
2023. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!