Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amikor tömegeseményen, ahol...

Amikor tömegeseményen, ahol balhé várható, és felsorakoznak a kutyás rendőrök, a kutyákat beidomítják az ugatásra, vagy ösztönből ugatnak?

Figyelt kérdés
Nem voltam ilyen esemény részese, csak filmen és tévében láttam.

2023. máj. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A köcsögöket megugatják. A bv-s kutyák pl minden cigányt megugatnak.
2023. máj. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehet egy kutyát ugatásra beidomítani?


A kutya akkor ugat, ha valamit közölni szeretne, nem tud máshogy "szólni" a gazdájának...

2023. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ha sokat van “dolga” azokat alapból is megugatja. Tapasztalat.
2023. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám mindenkivel barátságos, de ha feladat van (keress valamit\valakit), vagy ha elmegy egy roma ember a ház előtt, vagy az utcan séta közben, azt valamiért reflexből ugatja, mintha muszáj volna.
2023. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minden kutyát meg kell tanítani ugatni, különben néma maradna.

Ezért ugass te is sokat ha kiskutyák születnek, később holdfényes éjszakán vidd ki őket az utcára és azt is mutasd meg hogy kell a holdat megugatni.. (esetleg a vonyítást is megmutaníthatod nekik)

2023. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!