Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Lehet a rendőrség ba..ik a...

Lehet a rendőrség ba..ik a telefonommal? Vagy paranoia?

Figyelt kérdés

Megvan az okuk rá (nem írok le semmit privátban sem)..kb 3 éve figyelnek..ez tény. Szimpla egyszerű kérdésem van. Azt meg tehetik a hogy egyrészt le hallgatják azokat a bizonyos beszélgetéseket..és hogy “szabályozzák” azt a bizonyos dolgot ami van…csinálhatnak olyant hogy egy az egyben nem engedik hogy elérjenek/max én őket akiket akarok?


Köszönöm.


2023. máj. 21. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem. Tudnál konkrétabb lenni?
2023. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Paranoia szerintem. Olyat nem csinálnak, hogy bárki ne tudjon elérni. Sőt, csak jó nekik, ha minden hívásod le tudják hallgatni, ha annyira vannak, úgyis kíváncsiak mindenre. De ehhez nagyon komoly ügynek kell lennie, hogy valakire ennyire rámenjenek.
2023. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Délután 4-kor vagy 6 kor van mindig konstans egy utam megadott helyre..és pont ebben az időben egy az egyben sehol nem tudok hívást kezdeményezni..és el sem érnek.


Nem értem mivan…persze a Messenger is működik, de ebben az időszakban nem kapok konkrétan semmiről értesítést csak orakakkal később

2023. máj. 21. 22:23
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez az ügy már 10 éve megy..
2023. máj. 21. 22:24
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg megoldás a megfigyelés és lehallgatás ellen egy új egyszerű "buta" telefon és bele egy szintén új aktivált kártya - tele van vele a net, pár ezerért minden szolgáltató aktivált új sim je is megvásárolható:)


De ismétlem, ha annyira rá vannak állva, de az tényleg csak nagyon komoly esetekben, akkor még azokat a számokat is figyelik, akikkel szoktál beszélni és őket is hallgatják és viszonylag hamar megtudják az új számod is. Bár azért 3 éven keresztül csak úgy nem nagyon szoktak senkit figyelni.

2023. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Most olvastam a kommented:


Próbáld meg másik SIM el ugyanabban az időszakban.

2023. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha masik SIM el megy minden, akkor lehet hogy azt blokkolják amit ismernek. Nyilván csak azt tudják amit ismernek. Esetleg új telefonnal is kipróbálhatod és új simmel.


Egy teljesen másik telóról es kártyárol azonnal nem fogják tudni hogy a tiéd. Ahhoz napok, akár hetek is kellenek nekik, ha nagyon rá vannak állva is.

2023. máj. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Persze, azért ha belépsz a saját Facebook ba, Google fiókba, elég egyszerű dolguk van és nem kell sok idő:D
2023. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az elképzelhető hogy figyelik hová mész és valamiért nem akarják, hogy közben elérhető legyél és blokkolják a kapcsolatod. Ezt neked kell jobban tudnod, hogy van e erre okuk és ha igen, miért lehet így a részükrol.
2023. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Főleg ha 10 éve tart az ügy és a 10 év alatt nem tudtak felmutatni semmit igazán, az idő előrehaladtával egyre inkabb próbálnak valamit, aztán vagy sikerül nekik, vagy nem.
2023. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!