Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen üggyel kapcsolatban...

Milyen üggyel kapcsolatban írhat a rendőrség az ügyfélkapumra?

Figyelt kérdés

Mivel már 4 éve nem használtam az ügyfélkapumat, így jelszómat se tudom, be se tudok lépni.

Ma jött levél az ORFKtól az ügyfélkapumra az email címemre kaptam meg, és nem tudok belépni az ügyfélkapumba megtekinteni.

Az ügyfélkapumba belépést már intézem csak még napokig tart helyreállítani.

Nem járok tüntetésekre, meg nem vagyok balhés, ezért nem értem mi lehet.


2023. jún. 2. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál egy idézést. Valszeg amikor annak idején csináltad, akkor hizzájáultál az elektronikus kapcsolattartáshoz, amit ugye mint szerv mehet látni. Ez azt jelenti automatikusan hogy te küldeményeidet elektronikusan kéred.
2023. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát 7 éve tettem feljelentést egy kabát lopás miatt Győri rendőrfőkapitányságon. De ez már nagyon rég volt. 7,5 éve meg kaptam gázpisztolyra viselési engedélyt amit meg is kaptam.
2023. jún. 2. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Csak levélben hiteles, hivatalos!!!
2023. jún. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nevelőapámat tanúként hallgatták meg egy ügyben, ő rendesen levelet kapott papír alapút a rendőrségtől. Ott meg volt írva ,hova menjen tanúskodni, mikorra kb ennyi volt a történet.
2023. jún. 2. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint az ügyfélkapura értem… hogy mikor azt csináltad. Ott megkérdezik hogy vállalod e az elektronikus kapcsolattartást. Ha igen, akkor az a szerv jár el helyesen ha ott küld neked küldenényt. Aki mást mond az nem ért hozzá, így a 3as sem.

Akinél látom ezt, azt én is így idézem és be is jönnek rá.

2023. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Meg lett végül, ügyfélkapusak telefonáltam az azonosító egyeztetés miatt, megcsináltam a jelszót, beléptem, hát a gázpisztolyomnak lejár a műszaki érvényessége, amire még 2016 januárban váltottam ki a viselési engedélyt.


Tehát minden oké, csak azért az emberbe belevágja az ideget egy ilyen dolog.

2023. jún. 2. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Fölösleges volt telefonálni.


Tudsz ám új jelszót igényelni az ügyfélkapuhoz, nagyjából 40 másodperc alatt kapsz újat, ami egy egyszer használatos jelszó. Ezzel történő belépés után rögtön a "belépési adatok/ jelszó megváltoztatása" fül jelenik meg. Itt megadod az általad válsztott új jelszót.


Ennyi.

2023. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!