Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez ciki egy rendőrtől, vagy...

Ez ciki egy rendőrtől, vagy belefér?

Figyelt kérdés
Van egy edzőterem, ahol naponta 16-21 óráig crossfit csoportos edzéseket tartanak. Facebook oldala is van. Nézegettem a fényképeket, vegyes társaság, 20-50 éves korig korosztályú arcok vannak, férfiak, nők, szinte minden nap tesz fel képeket gondolom az edző, hogy "mai edzés vége", ilyenek. Nézegettem régebbi képeket és 2022. október 28-i edzésről van egy olyan fotó, hogy "csoportos edzés utáni halloweni ha gulat" és a csoport, kb. 25 ember le van fényképezve egymás mellett állva. Van, akin van álarc is, az egyik oldalon szélen állt két huszonéves körüli nő, mindkettő rendőrségi ruhában van. Az egyik sima kék színű egyenruhában, a másik is, de azon felül van rajta rendőrségi láthatósági mellény, az a zöldes, narancssárga csíkos, és az a nő tart egy gumibotot is a kezében. Lehet, hogy ők rendőrök. Ha igen, akkor szerintetek ciki tőlük, hogy még magánéletükben is elmennek edzésre és utána rendőrségi ruhában vannak, úgy pózólnak, vagy belefér?

2023. jún. 3. 18:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
2023. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Hogy neked micsoda gondjaid vannak, Levigyula....
2023. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam postán, de eszembe nem jutott volna, hogy ha magánéletemben valamibe beöltöznek mondjuk egy alkalomkor, beöltözzek postás ruhába. Örültem, ha leteszem a munkát és másnap reggelig azt a szót sem hallom, hogy "posta".
2023. jún. 3. 19:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Házmester vagy? Jelentsd fel!
2023. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oda nem érdemes menni lopni akkor. Már személyesen jártam ott, van egy pult, van ott két kék színű penzkazetta.
2023. jún. 3. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszptad megint levike. Úgy hallom a Debreceniektől megint egyesítenek egy ismeretlenes lopást.
2023. jún. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Én nem tudom, ehhez meg kell gyanúsítani, eddig még nem kerestek.
2023. jún. 3. 22:12
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert az adott városban történt lopás?
2023. jún. 3. 22:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne
2023. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
De ezt te honnan tudod? Ki vagy te, hogy a debreceniekkel kapcsolatban vagy?
2023. jún. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!