Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek egy otthonról...

Szerintetek egy otthonról elszökött fiatalkorú (17 éves) 1 éven keresztül tud bujkálni a rendőrök elől? Nem szeretne otthon lakni, és azt sem akarja, hogy a zsaruk megkeressék és hazavigyék, szerintetek van erre esély?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
ha tanul, akkor nem
2010. okt. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki akar az eltud tünni több évre is,nem nagy ügy.
2010. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó de, hogyan? A járőröző rendőröknek adnak fényképet az illetőről? Mert ha igen akkor egy éven keresztül nem nagyon szabad utcára menni, vagy pedig álcázni kell magát.
2010. okt. 19. 11:33
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha minde eltünt személyről kapnának képet a járőrők akkor teher autóval járnának.És nem nehéz"külsőt váltani" szakál bajusz,és egyből10-15 ével öregebbnak tünik,eladja a személyiét egy hambiért,más városba megy csövelni,erdőben lakik,vagy hajléktalan szállón.
2010. okt. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 évet nem tudom, de olyat ismertem, aki több hétig, pár hónapig megpattant otthonról. Télen ez elég gáz, mert nem alhatsz erdőben, utcán, mert könnyen megfagysz. De ha van olyan haveri köröd, akik maguk is gázosak, esetleg nem laknak a szüleikkel, de nem is kollégisták, hanem van kéglijük, és befogadnak, akkor elég hosszan ellehetsz. A zsaruknak egyéb gondjaik is vannak, bár az igaz, hogy ruházatot, meg hajviseletet nem árt megváltoztatni, ha el akarod kerülni a felismerést. Igazából ha mutogatnak is a TV-ben, szerintem annak a hatása is csak pár nap, aztán a többség már nem emlékszik egy arcra, akit csak képen látott, elfelejtik, mert mindenkinek megvan a maga gondja. (A rendőrőrs annyiban más, hogy ott kiteszik a falra a képeket, hátha valakinek beugrik, hogy nemrég látta az illetőt az utcán. De nem egy szökött tinié lesz középen, hanem egy rendőrgyilkosé. Erre akár fogadnék is, ha lenne sok pénzem.) :P
2010. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

" Ha minde eltünt személyről kapnának képet a járőrők akkor teher autóval járnának."

Megsúgom,hogy minden eltűnt fiatalról van képük,főleg a ha a szülők a rendőrséghez fordultak segítségért..Minden rendőrautóban van laptop(vagy netbook) amiben az összes név megtalálható akit keresni kell..és mégsem járnak furgonnal.

Itt nem az a lényeg,hogy eltűnnél 1 évig,hanem,hogy tanköteles vagy,és 1 évig akárhová mész bármikor igazoltathatnak..Ha el kapnak egy általános igazoltatásnál mivel igazolod magad? Lopott személyivel?gondolod a rendőrök olyan hülyék ,hogy ezt nem veszik észre?

Igaz nem írtad ki,hogy fiú vagy lány vagy,de mit érnél vele,hogy elszöksz?

Mi lesz veled később? Az életedet 1 év miatt tönkre vágnád? Ha nem szeretsz otthon lenni ,akkor menj kollégiumba..Vagy menj más rokonhoz..de szökni? Ha megteszed sok lehetőséged nem lesz az életben..

ha lány vagy hamar belevisznek a qrválkodásba,hiszen ez hozza a pénzt(persze későn fogsz rájönni,hogy nem neked)

Ha fiú vagy hamar rávesznek,hogy lopni,betörni kell mert ez csinál pénzt.( csak később a sitten óvd a seggedet)

Szóval nem lenne jobb inkább 1 évig tűrni vagy kollégiumba menni?

2010. okt. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tanulni, meg dolgozni, meg orvoshoz menni stb. akkor simán. Bár nem tudom, hogy egy doki/kórház mennyire van képben az eltűnt személyeket illetően, de azért én nem mennék a saját nevemben ilyen helyekre. De ha mondjuk a haver kölcsönzi a tb. kártyáját, akkor úgy más. Csak úgy lehet megoldani szerintem amúgy, hogy messze a lakóhelytől, megoldott lakhatással (pl. haver), kicsit másabb külsővel, ciki, ha a szomszédnéni odajön épp nyaralni, vagy látogatóba, aztán rögtön kiszúr.
2010. okt. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát kiszúrhatják igazolásnál, de azért elég ritka szerintem. Én pl. 23 éves vagyok és soha senki nem igazoltatott, pedig voltam benne dolgokban, meg ültem a kuka mögött, mert rendőrkocsit láttak és ott voltam 16évesen betütükézve.
2010. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Jobbat mondok neked a bújkálás helyett..


Kollégium!! A rávalót meg diákmelóval összehozod...

2010. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, ha kap. Én leadtam három szövetkezethez a jelentkezésemet, kitöltöttem a papírt, mindenhez értek, nagyon értek, két nyelvet beszélek, csinos vagyok (mert ezt is be kellett jelölni!) nagyon ráérek. Szerinted hívtak? Fenét.
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!