Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fideszesek! Várkonyi Andika...

Fideszesek! Várkonyi Andika megérdemli a 100 millió forintos táskát a ti pénzetekből?

Figyelt kérdés

máj. 9. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem
máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Miért ne érdemelné?


Ő személy szerint nem tett semmi rosszat a magyar népnek.


Az meg, hogy qurva jó helyre ment férjhez, az az ő - átgondolt - döntését dicséri.


Ne irígykedjetek!

máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Itt nem ez a 100 millás tatyó a lényeg. Hanem az, hogy ez a mászáros nevű szaházi tolvaj olyan hülye volt, hogy egy ilyen 50 környéki lelakott rihibancot vett meg magának, valami dögös, attraktív huszonéves helyett. Pedig a fiatalabb, már 1 millás táskáért is nyalná a rudikáját, talán sokkal jobban is, mint ahogy Bocskorné teszi, néhanapján.
máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
36%
100 millió forintos táska nincsen. A luxus világmárkás táskák 1-2 millió forint körül mozognak maximum.
máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem a fideszesek, hanem mindnyájunk pénzéből. Ha csak a fideszesekéből lenne, nem érdekelne.
máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

"Nem a fideszesek, hanem mindnyájunk pénzéből."


És, akkor mi van?


Egyébként meg más milliomos is - végső soron - nem más pénzét költi?


A gazdag, hogy lett gazdag?


Úgy, hogy "elvette" mástól.


Azt a pénzt nem ő nyomtatta, hanem másoktól szerezte meg, munkával. ésszel, tudással, tehetséggel, vagy akár lopással, rablással..... mittudomén hogy.


De MÁSOKTÓL "vette el."

A legtöbb gazdag - tisztelet a kivételnek - mások nyomorán gazdagodott meg.


De Itt nem ez a lényeg, hanem, hogy Várkonyi Andi megérdemli - e.


Hát Pénztáros Lőrinc szerint, biztosan.

Nyilván szokott kapni valamit cserébe, érte.....


Akárhogy is, Várkonyi Andi nem tett rosszat a magyar választóknak...


Az meg, hogy az a táska olyan pénzből van, ami - feltehetőleg - sok elcsalt közbeszerzés eredménye, arról ő nem tehet.


Talán adja vissza a táskát?

Mégis miért tenné?

máj. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Kulccsal nyitható "karkötőket" érdemel, amiket összeköt pár láncszem, vagy egy karika, vagy egy zsanér.
máj. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 akiellenáll ***** válasza:
21%
Az enyémből biztos nem, szerintem meg neked sose volt annyi, hogy egy ilyen táskát vegyél, úgyhogy te se irigykedj mások költésére. Én pl. sokkal jobban sajnálom amit z költ, vagy eltud csórni. Az mondják ott még a konzervet is patriottal nyitják. Na az a te pénzed tényleg (EU-s adó pénz, meg hitel amit te fogsz visszafizetni)!! Mások verik bele orrodat, meg a pénzedet egy idegen konfliktusba. Nem csak a Fideszesekét, hanem a te pénzedet is viszik.
máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 fundikari válasza:
76%

151 millió

[link]

máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"erről a táskáról azt írják, „matt nílusi krokodilbőrből (Crocodylus niloticus) készült, amelyet úgy festettek, hogy a Himalája hófedte csúcsait idézze. A touret, a plakett és a lakat tömör 18 karátos fehéraranyból készültek, és kézzel van beágyazva rájuk mintegy 229 briliáns csiszolású gyémánt, összesen több mint 9 karátnyi. Maga a jellegzetes Hermès Cadena (lakat) körülbelül 40 gyémánttal (1,64 karát) van díszítve.”


A táska ezen az oldalon 151 millió forintba kerül."

máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Egy átlagos magyarnak 2026-ban 50 és 100 millió forint közötti megtakarítása van? Jobban élnek ma a magyarok mint 15 éve?

Orbán Viktornak köszönhetik a magyarok hogy gazdagok lettek? 2009-ben még 5-6 millió forint megtakarítása volt egy átlagos magyarnak? Ma ez a szám jóval több 50-100 millió forint között mozog? Orbán Viktor kormánya tette ilyen gazdaggá a magyarokat? A...

Ha a Tisza-párt bevezeti a vagyonadót 1milliárd forint felett,mi rá a garancia,h nem viszik majd lejjebb a határt, mondjuk 100millió/50millió,ami egy lakás ára?

Ugye egy pár hónapja még 5 milliárdról volt szó,most már 1 milliárd, gyorsan csökken. A valóságban a vagyonadó,azon kívül,h jól hangzó kispolgári irigységre ható hergelő kampányfogás, egy elég rossz hatékonysággal bíró dolog, nyugaton is a legtöbb helyen...

100 millió, elhitte valaki hogy kifogják fizetni?

Bence össze-vissza hebegett a riporterek előtt,nyalta a száját valószínű hogy hazudott,elképzelhető hogy Aug 20 ra produkálni kellett pár balekot,hogy a "cigány polgárőrséget"semlegesíteni lehessen,mert nem tudták kezelni az önbíráskodó üldözési mániás...




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!