Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerinteted ez elég önvédelemr...

Szerinteted ez elég önvédelemre? (Bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Sokat járok éjszaka Pesten, főleg a VI.-VII.-VIII.-IX.-XI.-XVIII. kerületnek a kevésbé gázos részein. 3 éve járok kick-box edzésre, a zsebemben Pepper KO gázspray, a vállamon egy kb. 1 méteres lánc karabinerrel a végén, ezeket szánom bevetésre a veszély függvényében. Alapvetően nem vagyok gyáva típus. 185cm/75 kg. Mit gondoltok, mennyire jó felkészülés ez, az esetleges veszélyekre?
2011. márc. 27. 16:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzáteni, hogy általában a barátnőmmel vagyok, meg átlag 2-3 hozzám hasonló kaliberű haverommal, néha viszont egyedül.
2011. márc. 27. 16:50
 2/6 doboszoli ***** válasza:

Szerintem ez már magasan az átlag állampolgár feletti felkészültség.

Beszólogatnak majd, de ne törődj vele, mert nem az a skizofrén aki felkészül/túlkészül, hanem az a felelőtlen, aki semmit nem tesz, mondván, őt úgysem éri baj.

Soha ne kelljen használnod!!

2011. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elégtelen mert a támadódnak szúrótávolságon belül kell lennie ahhoz, hogy ellentámadj. Szerezz még egy folyadéksugár lövőt (Piexon), vagy egy gázrevolvert.
2011. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KÁELEF ***** válasza:

A láncot nem értem. Egy pepper spray meg konkrétan arra lesz elég hogy felhergeld a támadót vele. Főleg a ko pepper, ami egy kimondottan gyenge hatóanyagú német gyártmány.

Gázspray, vagy pepper spray csak tartalék eszköznek legyen nálad, vagy kutyát lefújni, emberrre gázpisztoly kell, CN, CS gázzal tárazva.

2011. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 doboszoli ***** válasza:

Na! Kaptál háromféle választ, én nem akarok vitatkozni a más véleményen lévőkkel.

A Te bőröd, Te döntesz.

2011. márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ritka hülyén nézhetsz ki láncokkal :)

Sprayre nekem azt mondták amikor akartam, hogy fájdalmas, amikor kiütik a kezedből, és feldugják a seggedbe.


Különben a rendőr lehet hogy érdeklődik majd, hogy miért nézel ki úgy, mint egy lowbudget rambó.

2011. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!