Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kérdésem amikor engem vert...

Kérdésem amikor engem vert meg a férjem a rendőrség elvihet e engem 30 nap távol tartásra mindenféle irat nélkül, személyi igazolvány és ruha nélkül és ha letelik mi a teendő? Sürgős!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ti verekedtetek és a rendőrök a hü**ék ? Vagy mi van .
2011. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húú. Na ezt nem értem.
2011. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha te vagy a sértett, akkor nem visznek el téged sehova a rendőrök. Ideiglenes megelőző távoltartást rendelnek el (illetve határoznak róla), ami asszem' 72 óra tartamra szól maximum. Ez elméletileg korlátozza az elkövető mozgási szabadságát, tehát pl. nem mehet a közeledbe. Ha netán eljárás is indul a bántalmazás előtt, akkor még annak megindulása előtt a bíróság is elrendelheti a megelőző távoltartást, illetve a büntetőeljárás során távoltartást, mint kényszerintézkedést rendelhet el a gyanúsítottal szemben.
2011. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!