Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hallott valaki valamit a...

Hallott valaki valamit a rendőr toborzásról?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nagyon sok rendőrt akarnak felvenni és még az érettségi sem követelmény hozzá. Ki tud róla valamit, és hol lehet jelentkezni???
2009. márc. 9. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Hallottál már a telefonkönyvről? Üsd fel és hívd fel őket. Kereshetsz a neten is.

(Tuti felvesznek)

2009. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Nem ezzel kevered?


[link]

2009. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen én hallodtam,csak azt nem tudom merre felé.Azt is tudom,hogy csoportos járőr szolgálatot fognak végezni és objektum őrzéseket. ( a férjem is rendőr (határőr) és ő is beszélt erről ) valóban nem kell érettségi hozzá jól tudod.
2009. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
tv-ben mondták ha jól emlékszem miskolcon kezdik,és aztán talán ország szerte
2009. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ha rendőr akarsz lenni, ahhoz kell érettségi, nem tom honnan veszitek, hogy nem kell.....

2 lehetőség közül választhatsz:

1. Rendészeti Szakközépiskola

2. Rendőrtiszti Főiskola!

Nincsen olyan hogy bemész az utcáról és máris rendőr vagy....

2009. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

képzeld el hogy van... csak sajnos lekéstük, mert hétfőn már indul a szerencséseknek az iskola!

Ez egy egyszeri alkalom volt. s ha hallgatta volna a híradásokat akkor te is értesültél volna róla. Nem kellene osztano itt az észt!!

2009. márc. 12. 07:42
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem osztom az észt, de ha tudja, hogy mikor és hol volt felvétel, akkor minek kérdezi?

Unatkozik?

Mellesleg rendőrnek tanulok, és azért bátorkodtam segíteni.

Csodálja, hogy nem veszik fel? Ilyen hozzá állással? Aki segít annak beszól?

2009. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez a szégyen, egyenruhát és fegyvert adnak a kezébe 8 elemis tahóknak!! Objektumőrzésnek mondják, de onnan már csak 1 lépés, hogy kiküldjék őket "esetekhez" is! Ezt semmiképp nem kellene engedni! Ajánlom mindenki figyelmébe a Zsaruk zsaru szemmel című műsort a Budapest TV-n, az április 1-jei részben éppen erről volt szó. Ebben a műsorban rávilágítanak a tényekre.
2009. ápr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, aki előttem szólt, nagyon is igaza van!
2009. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csáóó!! én is hallotam rola még annó de az egyik ismerösöm emlitette hogy folyamatosan indulnak!! nem tom mi igazz belöle!!! ha valaki hallott már valamit azota anak meg köszöném ha irna!! csáóó
2009. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!