Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki leírná ide, vagy...

Ha valaki leírná ide, vagy máshová, hogy bomba van az XY repülőgépjáraton, utána nézne valaki ténylegesen? Tennének intézkedéseket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Biztos, hogy nem.

Régebben volt arról szó, hogy a telefonbeszélgetéseket szűrik bizonyos szavak alapján, pl terrorista, bombatámadás, stb.

Haverokkal direkt ilyenről beszéltünk mobilon elég komoly hangnemben, de senki sem keresett meg.

2009. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem keresett meg, a beszélgetést még lehet, hogy megkapták. Megnézte egy ember, aztán kidobta a kukába, mert látta, hogy hülyültök.

Az Internetet még könnyebb szűrni - különösen, mióta a szerverek nagy része külföldön van. Elég a BIX-re ráakaszkodni.

2009. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
...amúgy vigyázz az ilyen fenyegetésekkel, mert ha komolyan veszik, nagyon csúnyán ráfázhatsz. Ma ezt már a törvényben is a terrorizmussal kapcsolják össze - mindegy, ha ugratásnak szántad is - ha nincs szerencséd, derékbatörhet az életed.
2009. márc. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ha leírod egy olyan fórumra, amit esetleg nem olvasnak, az nyilván való hülyeség, mert esetleg a gép régen felszállt, mire valaki olvassa. Egyébként is, az a terrorista, aki nem tesz meg mindent azért, hogy a fenyegetése eljusson az illetékesekhez, eléggé komolytalan.


Viszont a rendőrségnek minden tudomására jutott bombafenyegetést ki kell vizsgálnia, még ha sejtik is, hogy kamu. Éppen ezért a rendőrséget érdemes hívni.

2009. márc. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A magyar világhálót és az abba tartozó összes oldalt, linket, stb. a terrorelhárítók, nemzetbiztonsági hivatal, államvédelmi hivatal, és az összes ilyen titkos rendvédelmi szerv figyeli. Szűrőpanelek vannak beépítve, melyek bizonyos szavak használatakor bekapcsolnak. Mint pl. miniszterelnök, Gyurcsány, stb. bomba, terrortámadás. Most ezeknek a szavaknak köszönhetően olvassák el az én kommentemet is. Innen üzenem nekik, hogy szakadjanak meg.
2009. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony hogy IGEN !

Én néha azért is csodálkozom páran túl merészek ezen az oldalon is amíg egyszer nem ütik meg a bokájukat.

2009. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem utánanéznének. A telefonbeszélgetéseket is szűrik. Azt hallottam h a Skype ebböl a szempontból biztonságos* - mert azt nem nyomozzák le.

*mmint ott kitárgyalni ilyeneket

2009. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, igen szűrik, nézik, résen vannak, szal vigyázz

2, meg tudom erősíteni hiteles forrásból, hogy a skype-val valóban technikai problémák vannak és legalábbis egy éve még az volt az egyetlen amit nem tudtak lehallgatni, de pl. msn-bezsélgetésbe is lazán bele hallgatnak, ha akarnak

2009. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!