Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőröknél előírt rendszere...

A rendőröknél előírt rendszeres vérvizsgálat pontosan mire terjed ki (pl. betegségek, tiltott szerek), és milyen gyakran történik?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a rendőrök vérét bizonyos időközönként ellenőrzik, így például, ha illegális testtömegnövelő szert használnának, az könnyen kiderülne. Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen ellenőrzés során nemibetegségekre is fény derülhet (pl. AIDS)? Főleg rendőrök válaszát várom!
2011. máj. 26. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ellenőrzés évente történik. De hogy pontosan mit figyelnek azt nem tudom de a narkotikumokat az alap.
2011. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy általános vérképvizsgálat, úgy tudom csak a könnyen kimutatható dolgokra (vas hiány, TSH). Az AIDS teszt nagyon drága, én úgy tudom, csak a felszerelésnél volt, teljes körű, ott néztek mindent. Vizeletmintát is kell adni, ott is nézik a kábszert, különböző baktériumokat.
2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vizsgálnak koleszterin szintet, nemi betegségeket, drogokat, szteroidokat, vírusokat, gombákat.
2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, nincs kötelező vérvizsgálat.
2011. dec. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!