Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mennyire veszi...

A rendőrség mennyire veszi komolyan, ha valakit feljelentünk zaklatásért?

Figyelt kérdés

Kivizsgálja az ügyet?


Bizonyítékaim csak sms-ek, híváslista. Ma szándékozom felvenni a beszélgetésünket is. Viszont ezzel az a baj, hogy beteg(állítom orvosi kezelésre szorul), és az egyik pillanatban elhord minden sz.arnak(kihasználtam, érdekember vagyok és társai), a másikban meg én vagyok az isten, és esedezik a bocsánatomért. Szóval egyik szavával üti a másikat. Ez így használható lenne?


2011. szept. 1. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
És, ha foglalkoznak is az üggyel, akkor mi lesz a zaklatóval?
2011. szept. 1. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kis hazánkban csak akkor csinálnak valamit a rend éber őrei, ha már halálra zaklattak. Utána benne lesz a TV-ben, hogy mennyire sajnálják, meg a szomszédok elmondják, hogy kedves voltál.
2011. szept. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de egy próbát megér a dolog. Csak világosan hozd a rendőrség tudomására, hogy félsz, ha le akarnak rázni, mert nem biztos, hogy elhiszik.


Ha esetleg lehet tudni, hogy milyen kapcsolatban álltok, lehetne pontosabb választ adni. Pl. ex-férj / barát; rokonsági, mind más eset.


Ha az előbbi, akkor az Eszter alapítványt vagy a NANE egyesületet keresd a neten; ha az utóbbi, akkor a háziorvos indokolt esetben javasolhatja a gyógykezelését. Kötelezni ugyan nem lehet erre az illetőt, csak akkor, ha nagyon gáz a helyzet (akkor viszont rendőrség és mentők...).

2011. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy dolgot vesz csak komolyan.Ez pedig a korrupcios pénze,.Ezért harap.MINDEN MÁST LESZAR EGY SÜN
2013. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!