Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az igaz h csak az lehet...

Az igaz h csak az lehet rendőr akinek szép a mosolya?

Figyelt kérdés
pl ha vki kapafogú nem lehet rendőr?
2011. okt. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Hivatalos helyen kérdezz utána. De egy barátomnak nagy generált csináltak a fogain mielőtt jelentkezett. Lyukas fogad nem lehet én úgy tudom.
2011. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

El tudom képzelni hogy így van, viszont biztosan nem esztétikai okai vannak ennek a kritériumnak. Ha valakinek rosszak a fogai akkor az kihat sok képességére, pl. volt már olyan hogy egy focistát a fogai miatt nem igazoltak le, a vad Dzsudzsinak is meg kellett csináltatnia a fogait mielőtt a PSV-hez ment.


Szal én szerintem a rossz fog befolyással van a teljesítőképességre.

2011. okt. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
De bizony az esztétika is számít. A lányomat érdekelte egy időben a téma és valahol megtalálta a neten a felvételi kritériumokat. Azaz meg lehet találni.
2011. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom elképzelni hogy effektíve a mosoly és a fogsor szépségét pontozzák, már csak azért sem mert ennek az elbírálása elég szubjektív.
2011. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2011. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
1 haverom mondta ezt, h menni akart rendészetire, de azt mondta előtte meg kellene csináltatnia a fogát, ezért nem megy
2011. okt. 19. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
A válasz ott van a rendőrség weblapján is a felvételi részben az egészségügyi dolgoknál. De. A frontális fogak hiánya kizáró ok, persze ha pótolod akkor lehetsz rendőr. A lyukas fogakat be kell tömetni. Azért ha mindenfelé áll a fogad csak úgy nem ahogy kellene, szerintem a fogász alkalmatlant ad, mégha mind egészséges is.
2011. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én végig csináltam az alkalmasságit, tehát nem hülyeségeket beszélek.

Volt külön fogászati ellenőrzés, ahol végignézték a fogaidat, kezeltnek kell lenni az összesnek, magarán mondva ha lyukas, be kell tömetni. Ezen kívül még megnézték egy másik alkalommal is, de csak annyira, hogy vicsorítani kellett. Elől nem hiányozhat fog, illetve nem lehet csámpás, és nem lehet elsárgult sem. Ezen kívül gondolom a nyúl száj, vagy a lebénult arcfél is kizáró ok lehet.

2011. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%
De a lebénult agy az nem.
2011. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!