Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Rendőr kérdés.

Figyelt kérdés

Mindenki szidja a rendőröket,hogy milyen jól keresnek,még sem tesznek semmit meg érte.

Meg hogy az emberek pénzéből élnek,stb.

Ha úgy nézzük,akkor mindenki a másik pénzén él,mert ők is dolgozó emberek.

Sok rendőr ismerősöm van,és nem jó kedvükből teszik azt amit tesznek.Nem csinálhatják azt amit akarnak,meg van szabva minden egyes percben mit kell tenniük.

Mindenki azt hiszi olyan jól keresnek,de apám többet keres tőlük sofőrként.

Azt aláírom,hogy sokan visszaélnek azzal hogy ők kik,de most ne általánosítsunk.

Normális válaszokat és véleményeket kérek.

Én is csak le írtam az én véleményemet.

Köszönöm...


2011. okt. 25. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azok táborába tartozom akik védik a JÓ! rendőröket,engem is szokott zavarni mikor szidják őket de megnézném a sok nagyszájút hogy itt Magyarországon merne e rendőr lenni úgy h nem lőheti le azt aki rátámad vagy épp őrá lő mert ugye jogai vannak a rablónak esetleg gyilkosnak mint a mostani nyílpuskás faszinak szegényt de sajnálom hogy megölték mert agyon akarta lőni azt az idegbeteg állatot ocsmány rendőrök :S és még itt is őket szidják nem mellesleg a rendőr szolgálaton kívül is rendőr nem pedig csak elsétál dolgok mellett na mind1. Amerikába megbecsülik őket meg persze ott kus.s van azt elkövetőnek mert az életével játszik.
2011. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Rendőrökre mindig szükség van/volt/ lesz.

Én egyébként is becsülöm a munkájukat, nincsenek rossz tapasztalataim. (mondjuk nem is kerültem túl nagy közelségbe a rend őreivel -nem is szeretnék-, és gondolom ezért nincs is bennem negatív hozzáállás.)

2011. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az nem tetszik ebbe a rendőr dologba, hogy manapság inkább egy ellenőrző bizottsággá vált az egész társaság. Nem a bűn ellen vannak, hanem inkább az utakon ellenőriztetik a sofőröket, mert ugye abból sok lé folyik be.

Még a nyáron apukám elkapta, hogy bizonyos sötétebb bőrű emberek akarnak betörni egy házba. Gyorsan hívta a rendőrséget. Volt vagy negyed óra, mire azok kényelmesen kigurultak.(az egész városom nem túl nagy, szóval nem telik sok időbe, hogy valakihez gyorsan kimenjenek)

Meglátták, hogy cigányokról van szó, onnantól kezdve nem igazán akartak beleavatkozni.


Amíg ők így állnak hozzá a bűnüldözéshez, addig itt soha nem lesz biztonság.


24/n

2011. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
a buta emberek szidják a rendőröket, tűzoltókat és a többi rendvédelmist
2011. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

azért nekem van jó emlékem is rendőrrel kapcsolatban. valahol sajnálom azokat, akik amúgy rendesek, de a bunkók miatt cikizik őket, pedig nem tehetnek róla. azokat meg pláne, akik cselekednének, de a törvény köti őket.

a törényekkel van a baj

2011. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Már rég fel kellett volna oszlatni az egész rendőrséget.
2011. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Heckler ***** válasza:
96%

"Ha úgy nézzük,akkor mindenki a másik pénzén él,mert ők is dolgozó emberek."


Még ha úgy nézzük, ez akkor sem igaz, mert mert a többiek a produktivitásuk profitjából kapják a fizetésüket, a rendőrök pedig ezek adójából. Nem keverném össze a kettőt.


Amúgy a rendőrség intézménye elvileg azért létezik, hogy a fentebb említett csoportot megvédjék az antiszociális elemektől. Ezt a funkciójukat jelen pillanatban nem látják el.

2011. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Ami negatívum az emberekben létezik, az vagy 1-2 agyatlan kollégától, vagy a létszámhiányból, vagy törvényi megkötésből származik. Én pedig azt látom, hogy egyre kevesebb pénzért, egyre megkötöttebb kézzel kell egyre dühösebb és primitívebb társadalmat megvédeni. Lehetetlen! Mikor benzinre nincs pénz, szarópapírt meg magammal viszek a munkahelyre, mert nincs.

Egyre jobban egyet értek azzal a mondással, hogy aki nem dolgozik, annak nincs hiba a munkájában.

Az mellékes, hogy ilyen zsivány, hazudozó, törvényszegő, képmutató, önelégült kormányt már szarrá lőtték volna egy jogállamban.

Egy járőr ésszerűbb, és élhetőbb törvényeket tudna hozni a szakmában, mint egy ilyen bársonyszékes proli.

2011. okt. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

"Volt vagy negyed óra, mire azok kényelmesen kigurultak.(az egész városom nem túl nagy, szóval nem telik sok időbe, hogy valakihez gyorsan kimenjenek)"


Ennyire nem lehetsz szemellenzős! Mondok neked egy varázsszót: KÜLTERÜLET!


A rendőr nem csak a városban dolgozik, de a földeken, tanyákon, környező falvakban is jelen kell lennie! Honnan tudod hol voltak, mit csináltak éppen (pl. másik intézkedés)? 24 évesen már elvárható tőled egy kis gondolkodás, láss már tovább az orrodnál, és ne a sablon dumákat szajkózd!


A dolog másik részéhez nem kívánok szólni, sajnos simán elképzelhetőnek tartom (tekintve az állomány szándékos felhígítását)! De azért az általánosítás elég "egyszerű" jellemre vall.

2011. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A családból két autónkat is ellopták. Kettő hét alatt "bizonyíték hiányában" lezárták a "nyomozást"(hahaha).

Máskor a térfigyelő kamera alatt két suhanc kirugdosta beszívva az összes ablakát a szomszéd kocsijának.

Kb ugyan olyan gyors volt az eljárás,kettő hét és a nyomozás lezárva. Viszont mikor a közterületes megvág a "rendőrség" brilliáns gyorsasággal (1hét) ki bírja küldeni a csekket.

Meg a szemben lévő illegál pókerklubba(A6ok,X5ök mindenfelé) benéztek , mondom végre! De csak beköszöntek a haveroknak....

2011. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!