Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Névtelen bejelentés után...

Névtelen bejelentés után mennyi idő múlva kapják el a bejelentettet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy középiskolában valaki megfenyegetett, hogy "fejbeb*sz suli után", mert érzékenyen érintette a téma, amit felhoztam.

Ezen felül az illető egy 5-7 centis bicskát és néha egy boxert is hord magánál. De azt az igazi edzett acél, csuklótámaszosat.


2012. jan. 19. 15:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés: ajánlott-e ilyen esetben névtelen feljelentést tenni, és körülbelül mennyi idő alatt lépnek ez ügyben? (rendőrség leellenőrzi a gyerek táskáját, etc.)
2012. jan. 19. 19:03
 2/14 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de névtelenül csak egy alantas gyáva ember tesz bejelentést.

Amúgy meg minek csesztetsz valakit olyannak ami érzékeny érinti. Meg is érdemelnéd ha kicsit meg agyalnának.

A rendőrség pedig nem fog vele semmit csinálni, max a boxer miatt kap egy enye benyét.

2012. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezek szerint büntetlenül verhetek akárkit, akit kedvem esik, csak oda kell figyelni, hogy ne legyenek szemtanúk meg kamerák, oké thxbai.


Névtelenül az okos és elővigyázatos emberek tesznek feljelentést, szóval nem a te fajtád. Nem hittem volna, hogy ilyen érzékenyen érinti a téma, mert abból él, hogy kibeszéli és sértegeti a többieket. Sajnálatos, hogy 18 évesen lelkileg egy HSP-s kiskamasz szintjén vannak sokan, és képtelenek kordában tartani az érzelmeiket. Ha megpróbálna megagyalni, azonnal mennék a rendőrségre.


Azért az az ejnye-bejnye legalább egy 50k Ft-os bírság lenne. Ha érdembeli választ nem tudsz adni, ne trollkodj.

2012. jan. 19. 22:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy te is tanulj valamit a becsületről és a tisztességről: a boxert és a hasonló fegyvereket a suttyó, tapló _gyáva_ emberek hordják maguknál.
2012. jan. 19. 23:10
 5/14 anonim ***** válasza:
Irtam volna meg egy valaszt neked de ahogy erzekelwm nagyon "okos" vagy. Szoval akkor nem is ertem miert teszel fel egy kerdest amire tudod a valaszt....
2012. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te nem vagy a gondolkodás embere, hallod-e. Mi van, ha a kérdés kiírása után tudtam meg pár perccel?
2012. jan. 20. 20:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves valaszolo, kerlek ne vetisd ki ram a fetised. Lehet h te.erre izgulsz, de en nem.

Kivanok neked hasonlo jokat!

2012. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
@Utolsó: tapasztalnád meg legalább egyszer azt az érzést, hogy milyen egyedül éjszaka a 8. kerben az utcákon menni, amikor megszólal hangosan a telód; garantáltan nem mondanál ilyen primitív butaságokat! Ahogy látom, te egy nagyon egyszerű ember lehetsz... (véletlenül csak nem székely vagy?)
2012. jan. 22. 23:02
 9/14 _Jessy_ ***** válasza:

Tisztelt kérdező!

Ilyen mentalitással ne csodálkozz, ha vernek.

2012. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jólvan látom te sem tudod kifejteni normálisan a gondolataidat, csak benyögsz valami közhelyt. És még igazad sincs, engem nem vernek, egyszer sem vertek és nem is fognak.
2012. jan. 26. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!