Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Behívtak a rendőrségre, hogy...

Behívtak a rendőrségre, hogy tegyek tanúvallomást. Ez mit jelent? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Bemész, megadod az adataidat és elmondod amit tudsz arról amit kérdeznek. (gondolom te tudod miről van szó) Aztán hazamész. Ha per lesz belőle,akkor majd valószínüleg oda is el kell menned.
2012. jan. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetro ***** válasza:
83%
Vagy mire kijössz gyanúsított leszel :D
2012. jan. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
valaki csinált valamit,amiben a te elmondásodra is szükség van vagy ezér vagy azér vagy valaki rád mondott valamit de megtagadhatod a vallomástételt ha tutira csak tanú vagy,de biztos nem tettél semmit? amíg nem beszélnek veled mindig tanúként idéznek,még ha tudják is hogy sarad van.
2012. jan. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezgetnek töviről hegyire minden apróságra kiterjed a kérdés. Ezt gépre viszik, kinyomtatják és 3 példányban minden oldalát elolvasás után alá kell írnod. Ha rokon ellen kell tanúvallomást tenni, ezt megtagadhatod, jogodban áll.
2012. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem fognak lecsukni, nem voltam hunyó semmiben. :)

De akkor sem értem az egészet. Bő 2-3 hónappal ezelőtt szörföztem a neten és belefutottam egy hirdetésbe, amely szerintem törvénytelen tevékenységre utalt. Hívtam a 107-et és bejelentettem, hogy melyik oldalon láttam, mi a hirdetés szövege, ilyesmik. Tehát nem tudok személyleírást adni vagy ilyesmi.... Meg azért az se frankó, hogy kb. 2 E Ft-os költség lesz az utazás a yard-ra.

2012. jan. 25. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha tanúként mész azt megtérítik,csak rakd el a vonat/busz jegyet az alapján állítják ki a csekket,benzin árat nem szoktak téríteni.
2012. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 _Jessy_ ***** válasza:
60%

"neten és belefutottam egy hirdetésbe, amely szerintem törvénytelen tevékenységre utalt..."

Ez alapján 8758556-szor kellett volna hívnom a 107-et. :)

Sok szemétség van ott. De azért kíváncsi vagyok, mi volt az, ami ennyire felhúzott.

2012. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon ritkán "szörfözök", keresgélek.... Megvan az a tizen-huszonvalahány oldal, ami látogatok. Ez egy nagyon ritka eset volt, hogy hirdetéseket bogarásztam...

Amúgy én is kíváncsi vagyok! :) Életemben nem jártam még a yardon :) Majd jövőhéten beszámolok

2012. jan. 26. 19:39
 9/9 _Jessy_ ***** válasza:
80%
Úgy értettem, mi volt az a hirdetés? :)
2012. jan. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!