Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőröknél miért nem csinálna...

Rendőröknél miért nem csinálnak drogtesztet? Fejétől bűzlik a hal. Mundér becsület.

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért, kinek csinálnak a munkahelyén? Miért lennének bedrogozva? Ez egy nagy marhaság. Akinél felmerül és bebizonyosodik, hogy drogozik, az úgyis repül, a többi 99,999 %-ot meg minek zaklatni ilyennel. Joggal kérnék ki maguknak, én is kikérném.
2009. jún. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Érdemes lenne, mert a lefoglalt cuccnak is sokszor lába kél...és hallottam már olyan esetet, amikor gyanúsnak tűnő fiatalt megállítottak, füvet találtak nála, elvették tőle és elengedték. Ők meg zsebre vágták. Mindenki jól jár
2009. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendőr is csak egy ember, hibázhat, de mert a bűnüldözésre esküdött fel, őt súlyosabban büntetik. Joggal!

Na már ha elcsípik,ugye!

2009. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Egy olyan velejéig korrupt szervnél, mint a mai rendőrség igenis minden nap kellene teszteket csinálni.

Dílerek lehúzása, a tőlük elvett cucc árulása, fogyasztása mindennapos a rendőrök körében. Nagyobb drogfogásoknál szintén megvan a részük, amit "benyelnek".

Az "őrzött" rendőrségi bizonyítékraktárakból folyik ki a cucc...

Ne legyetek naivak, nézzetek körül az országban kik ezek a rendőrök, kiket védenek...

2009. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljesen igaza van a második válaszadónak!!!azt sem hiszem el h a korrupt rendörök megszüntek!(nekem volt már ilyen esetem amikor a rend öre elengedett 5 e forintért)ugyhogy nem hiszem el azt h 100e alatt keresnek!!!!és tényleg a fejétöl büzlik a hal!!
2009. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Ha ők szinte bármire rámondhatják, hogy "gyanús" vagyok és bevisznek tesztre, akkor jogosan várhatnánk el, hogy támadhatatlanok legyenek ilyen szempontból. Bár tény, hogy az alkalmi fogyasztó jobban jár azzal ha lehúzza őt a rendőr, mint hogy beviszi...
2013. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!