Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kérdésem. Felvételizek az...

Kérdésem. Felvételizek az adyligeti rendészeti szk -be, és hogy a szemvizsgálat hogy zajlik? Géppel megnézik a szemet?

Figyelt kérdés
Mert Van 1 kontaktlencsém amivel 100%osan látom a babos könyv ábrákat, messziröl nemlátszik hogy kontaktlencsém lenne, de géppel azért más:D
2012. ápr. 2. 18:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Meg a szembe belevilágítanak e? stb!:)
2012. ápr. 2. 18:38
 2/12 anonim ***** válasza:

Geppel nem nezik meg, de azt igen, h van e kontaktlencsed.

Szal ez buko.

2012. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
mmm fenébe, nekem csak kb 10másodpercre kéne betennem mig a szintévezstős könyvet csekkolom, amugy a többi része sima ügy lenne:/ szerinted meglehet oldani hogy valahogy kikérecckedek a szintévezstös rész elött hogy gyorsan berakjam?:D
2012. ápr. 2. 19:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, de minek neked a szintevesztoshoz lencse?
2012. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát vöröset tévesztem és nem minden ábrát látok és igy kihullhatok, családban mindenki rendőr/tüzoltó ..:/ énis szeretnék.. lencsével nemtudnak oylat mutatni amit ne látnék.:/
2012. ápr. 2. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a vöröset téveszted, színtévesztő és sajnos alkalmatlan vagy. Ha berakod a kontaktlencséd, ha nem, ezen nem tudsz változtatni, ha valóban az vagy.Ezt egyértelműen vizsgálják is. A szemtáblákat még meg lehet tanulni, de ezt nem tudom hogy lehetne kiküszöbölni... Nekünk anno nem géppel nézték, de azóta eltelt 10 év...
2012. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, tudom hoyg nem tudok változtatni azon hogy lencse nélkül nemlátom, lencsével látom de tudom hogy világosan kivan mondva ha szintévezstö vagy akkor esélytelen.:D bár régi a szabály és régen nemvolt lencse szoval kissé elavult de sebaj, ábrákat tanulgatom hogy ne csak lencsére éptsiek, 70%val már nincsen bajom:d hátha siker:) köszi a válaszokat
2012. ápr. 2. 20:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Hmm az a baj, h van ezer millio jelentkezo, szal nem azon fognak agyalni, h bovitsek a kort, hanem epp az, h szukitsek.
2012. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ci.ara ***** válasza:
Hali BRFK-ra fognak küldeni és úgy volt tavaly h bemész megvizsgál a főorvos ekkor megnézi a hátad a talpad reflexeid a fogad vérnyomásod meg a szemed ezt így mind 1x biztos h nem fog kiengedni mert a cipőd nem lesz rajtad ill. sztem a pólót is le kell venni am meg ha kikérezkedsz azt fogja mondani h mindjárt végzünk kibírsz még 5percet!
2012. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyan fognak értesíteni ha menni kell a vizsgálatra? mert én is felvételi alatt vagyok csak szegeden
2012. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!