Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Korrupció? (Kérdésed túl...

Korrupció? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de nem lehetne pl azzal megelőzni hogy amikor belép a testületbe aláíratják vele hogy korrupciós bűncselekmény bizonyított ténye életfogytig börtönt von maga után? bármilyen kis esetben? gondolom drasztikusan visszazuhannának az ilyen esetek
2012. máj. 11. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, mert nem születik csak 1-2 esetben ítélet az ilyen ügyekből, tehát még ha csinálja is sem bukik le.
2012. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Sőt!! ha mindent halálbüntetéssel sújtanának, akkor mindenféle bűnözés visszaesne. és aztán ha nem tetszik a szomszéd akkor csak bejelentem valamiért és el is viszik.

várjunk ez mégse olyan jó ötlet...


*szomorú arc*

2012. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%
Nem lehet, mert nem akarják! Mint ahogy fekete jövedelmet sem akarják felszámolni! (93e minimálbér??? NEMÁÁÁÁÁ! VICC!) És a hálapénzt sem! Bele van kalkulálva! :/Az egész rendszer újra építésére se pénz se idő se lehetőség! Néha itt ott egy két pechesre lecsapnak, hogy meg legyen a látszat! :(
2012. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a lepontozás? Na mindegy.
2012. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kire érted? "testületbe?"

Én korrupt rendőrrel még nem találkoztam, viszont a családtagomat nem tudom elvinni úgy orvosi kezelésre, hogy az orvos pofátlan módon ne tartsa a zsebét. Pedig fizeti minden családtagom a TB-t, adózik mindenki, és mindenkinek bejelentett munkahelye van. Vagy mondhatnám azt is, hogy miért nem foglalkoznak veled akkor, ha pénz nélkül viszed a feleséged szűrővizsgálatokra, szülésre.

A rendőrnek korrupció, és bűncselekmény már most is, és igenis elveszti az állását. Az orvosnál ugyanezt paraszolvenciának hívják, és elfogadott tény.

Rendőrt még nem láttam, hogy hagyott volna meghalni valakit, orvosról pedig van tudomásom, és még mindig praktizál.

Ha már korrupció, mi a véleményetek az olyan munkaadókról, akik nem jelentik be az alkalmazottat?

Nekem felháborítóbb az, hogy hány embert tartok el az adómból, és mások milyen könnyen bedobálják a gépbe, a gazdaság pedig Viktor szerint növekszik...

2012. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen világot élünk...a fizetés nagyon kevés,nemcsak a rendőröknél, így nem hinném hogy lenne visszatartó ereje...Mondjuk inkább emberfüggő a dolog,mert van aki ha éhen döglik se csinálja,viszont dolgoztam olyan emberekkel külföldön, akik magas kereset mellett is szétlopták a gyárat(ők havi 2000 eurót kerestek én meg 1100-at)!A rendőrségnél szerintem az állomány összetételével is nagy gond van, nem igazán nézik meg kiket vesznek fel...
2012. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korrupció megelőzését és felszámolását NEM a rendőrségen kellene kezdeni.

Mondjuk amit felvetettél nyilatkozatot mindjárt az éppen aktuális kormány utolsó titkárnőjével is aláíratnám, lehet azonnal fellendülne a gazdaság.


Ahogy előttem is írták, az orvosnak miért szabad? 2 gyerekem születésénél súlyos százezreket fizettünk ki ide oda, hogy egyáltalán valamilyen normálisnak mondható ellátásban részesüljünk. Ez normális????

Vagy kedves Simi..kó úr vagyona miért egy építőipari cégben van, ami virágzik a Fidesz kormány fennállása óta, nem kis pénzről beszélünk, több száz millióról. Hol van ehhez képest a rendőrség korrupció terén?!


A korrupt pénzek talán legkisebb része forog rendőrségi körökben.

2012. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!