Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik lehet a rosszabb, az...

Melyik lehet a rosszabb, az elmegyógyintezet vagy a börtön?

Figyelt kérdés
Nemreg azt hallottam a hírekben, hogy a norvég tömeggyilkost beszámíthatatlannak nyílvánították, így valószínűleg elmegyógyintézetbe kerül. Melyik lehet a roszabb?
2012. jún. 22. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Számomra az elmegyógyintézet rosszabb lenne, de valószínűleg azért, mert nem vagyok őrült. Ha ennek a norvég tömeggyilkosnak valóban baj van az agyával, akkor szerintem neki nem lesz olyan nagyon rossz ott. Nem beszélve arról, hogy ott általában nem bántanak (legalábbis szándékosan nem). Mondjuk az kétségtelen, hogy Norvégia képén most javít ez, hogy őrültről van szó, mert ellenkező esetben az emberek kénytelenek lennének azt feltételezni, hogy bármelyik épelméjű norvég lakos megteheti ott ugyanezt, aki nem csípi a bevándorlókat...
2012. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neki szerintem teljesen mindegy, amilyen sötét elméje van. Nem gondolom, hogy őrült lenne, inkább egy beteg, torz személyiség, aki tökéletesen tisztában van a tetteivel. Én nem gyógyítgatnám, de a norvégok tudják...

(Az elmegyógyintézet szerintem azoknak jelent megoldást, aki betegek ÉS meg is akarnak gyógyulni, mert akarata ellenére senkit nem lehet meggyógyítani.)

2012. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A börtön jobb, ott talán van nyomozás, ha kinyírnak.
2012. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. elmegyógyban elhiszed ,hogy senkit nem gyógyítanak meg? legalábbis igazságügyibe. Oda olyanokat zárnak akik baltával lemészárolták a gyerekeiket aztán megették mert hangok súgták nekik.

Meg amúgy sem egy lightosabb szanatóriumba is csak begyógyszerezik őket aztán mehetnek. Ritkán kapnak normális pszichológiai segítséget.

2012. jún. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem "őrült", csak pszichopata! Nem szeret, nem tanul a hibáiból, nem szorong, nem hat rá a büntetés. Agyi "defekt", az amygdala felelős érte, veleszületett. És sajnos gyógyíthatatlan. Mindegy, hogy hová van becsukva, a lényeg az, hogy soha többé nem szabad emberek közé engedni, mert az ilyen ember agya nem funkcionál megfelelően. Én igazság szerint lelőném. Ahogyan a többi pszichopatát is.
2012. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha választanom kéne az elmegyúgyintézetet választanám.

Elöször is azért mert ott leszedálják a betegeket, és akkor nem tudnak megkurni, mint a börtönben, másodszor meg a diliházban állandó felügyelet meg programok vannak, nem csinálsz azt amit akarsz.

2013. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!