Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki közúti balesetet...

Ha valaki közúti balesetet okozott, mert ittasan vezetett, de csak ős sérült meg, milyen büntetésre számíthat?

Figyelt kérdés
Hülye voltam, árokba borultam a kocsimmal...Már felvették a vallomásom, elismertem hogy ittam mielőtt a volán mögé ültem. Milyen büntetésre számíthatok?

2012. júl. 29. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Remélem 4 részbe törik a jogsid + 300 ezer... De ehhez túl tutyimutyi a rendőrség.
2012. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Jogsid -ha egyáltalán van- páncélszekrény alá eltemetni, és háromszázezer bírság /sajnos az a maximum/.
2012. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A jogsim már elvették, a pénzbüntetést még szabták ki..az enyhítő körülmény hogy fejsérülést (enyhe agyrázkódás) szenvedtem és eltört néhány bordám?
2012. júl. 29. 18:33
 4/19 A kérdező kommentje:
bocsi, "még nem szabták ki" akart lenni:)
2012. júl. 29. 18:35
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egyáltalán nem kéne, hogy enyhítő körülmény legyen. sőt..személyi sérülést okoztál :D az más kérdés, hogy saját magadon, én tuti nem enyhítőnek venném.
2012. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

akkor jó:)

most is kórházban vagyok, majd holnapután mehetek haz...telóról írtam.

2012. júl. 29. 18:38
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Marhára nem enyhítő körülmény, ponthogy súlyosbító, a személyi sérülés miatt.
2012. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén remélem, hogy tanultál ebből és meg egyszer nem ülsz ittasan a volán mögé!
2012. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Remélem a legszigorúbb büntetést kapod. Belegondoltál abba, mivan ha mást nyírsz ki? Bár Stohl büntetése után, nem hiszem, hogy bármi komolyat kapnál e miatt..
2012. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Háht csak az a baj hogy én nem egy felkapott idióta celebecske vagyok mint Stohl..Amúgy igen, tanultam belőle, és nagyon bánom már hogy ilyen hülye voltam...most egy jó darabig tuti nem vezethetek, és apámék is dühösek....pedig én fogom kifizetni a büntetést!!!
2012. júl. 29. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!