Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A barátnőmet zaklatja az exe....

A barátnőmet zaklatja az exe. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

szexuális megjegyzésekkel. pl. szétk..lak te r.banc; már áll a dákóm, csak szállj le a buszról és megb@szlak... stb. ez utóbbinál a szerencse az volt, hogy a buszmegállóban vártam a bnőm buszát. Már engem is megfenyegetett, hogy majd elkap a haverjaival aztán szétvernek. Erősebb vagyok az említett fiunál, és épp ez a baj. :S hogyha nagyon felhúz akkor nekimegyek és akkor fiatalkoruak börtöne. Már próbáltam szépszóval rendre utasítani, nem jártam sikerrel. segitsetek légyszives

én 16F barátnőm 15L és a zaklató 16F



2012. júl. 30. 02:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
gyerekek oldjátok már meg! van egy 16 éves troll, ignoráld, ijessz rá, adjál neki egy fülest, ülj le vele beszélgetni vagy valami.
2012. júl. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezaz, hogy nem merek semmit se csinálni vele, mert utána csak én szopok. Ráadásul ilyen kis ujgazdag kö..ög, aztán ez megveret és mehetek pár hétre a kórházba, amihez megint semmi kedvem, de ha én cselekszek előbb akkor meg börtönbe is kerülhetek, jobb esetbe felfüggesztettet kapok, és a priuszhoz meg megint semmi kedvem. :S
2012. júl. 30. 02:31
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Vagy provokáld ki hogy ő támadjon rád és akkor önvédelem és úgy szétverheted mint a szrt, vagy adj neki két pofont. Az fog neki fájni de komolyabb baja nem lesz tőle. vagy bármi ehhez hasonlót. Úgy is meg lehet verni egy embert hogy utána nem lesz 8 napon túlgyógyulója. Amúgy meg ha megveret, akkor ő lesz bajban, meg akik megvertek.
2012. júl. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Másik barátnő, aki nem ilyen zűrös előéletű
2012. júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyenre az a legjobb, ha teljesen figyelmen kívül hagyjátok és semmit sem reagáltok. Ha akármit is reagáltok, akkor tudja, hogy foglalkoztok vele és nem fogja abbahagyni.
2012. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Ha az én barátnőmnek mondana ilyeneket valaki, ott helyben beverném a fejét. Csak annyira, hogy tanuljon belőle. Egy egyszerű verekedésért nem jár fiatalkorúak börtöne, különösen, ha fenyegetnek.

Ne hagyd magad, mert csicska leszel.

2012. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Én a helyedben szöveggel vágnék vissza!

Minél viccesebb annál jobb!

De igazán a barátnőd tudna!

A zaklatás ellen tehetsz feljelentést de azt bizonyítani is kell. Ha tudod akkor érhet valamit!


És 16 évesen meg ne nagyon higgyél a büntetlenségben! Szerintem a csákó is ezért kemény...

A fiatalkorúak börtöne nem leányálom!

Bár az is igaz hogy egy bunyó miatt még nem kerülsz be!!


Én a helyedben küzdősportot vagy boxot tanulnék! Ha egy kis izom meg képzettség feljön... plusz az edzésről lesz vagy egy tucat képzett haverod... az ex is gyorsan csöndben fog maradni :)

2012. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A szövegét vedd fel a telefonoddal és jelentsd fel a rendőrségen.
2012. júl. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szimplán nőj fel. Ezek az idiótaságok majd megoldódnak. Úgysem fog megverni, ha megtenné akkor pedig fel kell jelenteni. Legen neked tartásod, látszódj te felnőttebbnek.

Esetleg szólj a szülődnek, hogy próbáljon meg beszélni a másik srác szüleivel.

2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Egy nő sem ér annyit, hogy agyon veresd magad miatta. keress olyat, akiért nem kell cirkuszolni, van elég belőlük nyugi!
2012. júl. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!