Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A titkosszolgálatokhoz (nemzet...

A titkosszolgálatokhoz (nemzetbiztonsági Hivatal és Szakszolgálat elsősorban) mennyire húzós és buktató a pszichológiai felvételi és a poligráf?

Figyelt kérdés
Aki oda eljut, ott még kemény a szűrő vagy csak azt küldik el, aki nagyon nem felel meg?
2012. aug. 1. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, én viszont egyszer akartam pályázni, és figyelmeztetnélek. Kézzel írt önéletrajzot kértek tőlem, viszont mikor megkérdeztem, grafológiai vizsgálatra kell-e, felháborodottan rám ordítottak, hogy mi közöm hozzá. Nos, nem csak hogy kötelesek megmondani, mire kell, hanem ehhez a vizgsálathoz írásbeli hozzájárulásodat kell kérjék, az elemzés eredményéből egy példányt kötelesek adni.

Erre figyelj, tehát semmi olyan ne adj ki a fentiekre vonatkozo nyilatkozat és igérvény nélkül a kezedből, amire lehet következtetni a személyiségedre, egy pszichológiai vizsgálatra ne menj be enélkül, vagy kézzel írott anyagot ne adj le enélkül, stb.!

2012. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igen, egyeske!


Amúgy szerintem ez egy olyan szintű hely már, ahova tényleg a hardcore figurákat veszik fel. Elvégre nem kis dolgok forognak kockán!

2012. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Maga a felvételt menete nem derült ki annak idején, mikor te jelentkeztél hozzájuk, kedves Első?
2012. aug. 3. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Én állásbörzén voltam még 12 éve, egy standja volt ott a Nemzetbiztonsági Minisztériumnak, ott akartam leadni az önéletrajzomat, amikor az említett "affér" lezajlott a standnál álló férfival.

2012. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, és akkor mondta, hogy kézzel írt önéletrajzzal kell jelentkezni. De meghirdetett állásaik, konkrét pozícióik voltak, amikhez a feltétel néhány meghatározott diploma és nyelvtudás volt.
2012. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Más feltétel nem volt.
2012. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. aug. 3. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2012. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én voltam náluk felvételizni,brutál kemény!
2013. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kita100 válasza:
82%

egy végtelenül igazságtalan rendszer van. ma voltam náluk, egy figyelemteszt és egy tci típusú személyiség teszt van. elobbi annál nehezebb minnel nagyobb beosztást palyaztal meg, ráadásul a teszt eredménye nem objektív, azt még az is befolyásolja, hogy mennyit aludtal előtte. ha komolyan gondolod, menj el előtte több héttel pszichológushoz lehetőleg maganba és kérd meg természetesen jó pénzért, hogy adjon vmi gyakorló tesztet/teszteket. ha megbuksz amire jó esélyed van, akkor fel évvel később újra megpróbálhatod. sajnos se a végzettség se referencia nem számít, számomra óriási csalódás volt, egyetemet végzett, képzett ember vagyok mégse sikerült mert izgultam viszont a mellettem ülő 8 általánost végzett rendőrnek sikerült. sajnos az eredmény ellen fellebbezni se lehet és csak másodkézből tudod meg ha megtudod egyáltalán hogy a 2 részből melyik én buktál.

remelem tudtam segíteni, sok sikert!

2020. jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!