Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha félek hazamenni éjjel...

Ha félek hazamenni éjjel (rossz környék miatt), és útközben "összefutok" egy rendőrrel/járőrrel stb. , akkor kérhetem, hogy kísérjen el hazáig?

Figyelt kérdés

Végülis ők szolgálnak és védenek, ugyebár...

Mások hogyan oldján meg az ilyennemű problémáikat? (mondjuk a taxin kívül, ha egyedül kell hazamenni sötétben...)


2012. szept. 9. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ezt most komolyan kérdezed? Nem kérheted. Még ha valaki megtörtént bűncselekmény miatt hívja őket, arra is csak azt mondják, akkor mennek, ha vér folyik. Hát ha még meg se történt, csak te úgy gondolod, hogy megtörténhet! Simán kiröhögnének, hacsak nem ismerős az illető rendőr.
2012. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Ők nem ezért vannak, persze, lehet, hogy teljesen szabálytalanul megteszik. Javaslom a paprika, vagy, bors-spray-t. Hatásos, de nem okoz maradandó egészségkárosodást. Jó ember, kutya ellen is. Hasonló helyen lakom, nekem biztonságérzetet ad.
2012. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Én jobban félnék tőlük mint a bűnözőktől :D.
2012. szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kicsit pedig reménykedtem. :)

De egy paprika spray nem kevés 6 "sötét alak" ellen? Persze, több, mint a semmi...

Hamis kutyáktól is kevésbé félek, mint tőlük.

2012. szept. 9. 22:29
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon beparázol, akkor hazavisznek jó eséllyel. Én úgy jártam, hogy diákmunka után elment az utsó buszom és kint szorultam Budapest határában pénz nélkül. Pont arra jött egy járőr én pedig leintettem, szóltam, hogy jártam (eléggé ki voltam borulva), ők pedig hazavittek szó nélkül. Azért nem mindenki szemét, aki rendőr.
2012. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, kérheted, de nem kötelesek segíteni.
2012. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha nő vagy, ők pedig rendes és udvarias férfiak, talán megteszik. De ha a bunkó paraszt-fajtából vannak, akkor még ki is röhögnek. Hány éves vagy?
2012. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat persze, hogy megsajnálnak és hazavisznek, de csekély az esély, hogy pont akkor járnak arra, mikor mennél haza. Az meg, hogy napi szinten ők oldják ezt meg, az lehetetlen.
2012. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 suzy135 válasza:
Engem már a kocsmába is elvittek...:D De csak mert haverok és találkoztam velük, na mind1...Ha betelefonálsz hogy kisérjenek haza, nem fognak...Csak ha olyan van....:))
2013. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!