Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Baj hogyha az elvesztett...

Baj hogyha az elvesztett igazolványaimat nem jelentettem be a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Miután elvesztettem, bementünk a rendőrségre, de ott azt mondták, ne tegyünk feljelentést, mert az csak macera. Az okmányirodában úgyis regisztrálják hogy elveszett. Hogy van ez most?
2008. máj. 15. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

ne keverd a szezont a fazonnal.

A rendőrségen azt kellene/lehetne bejelenti, hogy ellopták. Azaz feljelentést tenni. Ez tartozik rájuk. Az, hogy nincs meg, az az okmányirodára tartozik.

2008. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen: Ha elveszett, fizetned kell valami büntetést. (Már jártam így évekkel ezelőtt. :-( ) Ha azt mondod (hivatalos helyen mondták...) ellopták, akkor nem kell kifizetned a büntetést, és a rendőrségen meg kell tenni a feljelentést -így nem küldhetnek el azzal, hogy macerás.
2008. máj. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az ellopott igazolványokat köröztettetik, de tényleg macerás, nekem pár éve ellopták, és mivel kocsibol mással együtt mi tettünk feljelentést , és egy évre rá jött a hivatalos papír hogy körözik.
2008. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondták többen is, hogy hüléynek fognak nézni a rendőrségen ha most így fél év után bemegyek, és bejelentem...
2008. máj. 15. 10:32
 5/7 anonim válasza:
80%
Fél éve igazolvány nélkül jársz?
2008. jún. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
úgy tudom 8 napon belül kell bejelentened!!
2008. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%

Szerintem is macerás a feljelentés. Én inkább hanyagolnám..

Nem fognak milliókat kérni, mikor újat csináltatsz..

2008. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!