Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért utálják sokan a rendőrsé...

Miért utálják sokan a rendőrséget?

Figyelt kérdés
Amúgy igazuk van.

2012. okt. 1. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Mert korruptak, illetve gyakran visszaélnek a hatalmukkal.
2012. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Első vélaszoló:

Nagyon igazad van.

Ja amúgy van köztük kevés normális,de kevés.

2012. okt. 1. 15:53
 3/21 anonim ***** válasza:
47%

Amiért a kamaszok utálják a tanárokat. Mert megmondják, mit szabad és mit nem.


Amúgy tényleg sok köztük a bunkó. Hiába próbál az ember segítőkész lenni, alapból jönnek a felsőbbrendű attitűdjükkel.

2012. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze tisztelet a kivételnek,van pár rendes,mondom.
2012. okt. 1. 16:07
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Mert bábok fegyverrel.Kapják a parancsot és végrehajtják a biorobotok pedig többségük pontosan tudja hogy most éppen koncepciós intézkedést,vegzálást,megfélemlítést,pénzbehajtást jogellenes intézkedést csinálnak.De hát felülről jött a parancs és végrehajtják mert tudják hogy tönkreteszik őket ha ellenkeznek.
2012. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem a polgárokat szolgálják hanem a hatalmat!
2012. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

"Mert nem a polgárokat szolgálják hanem a hatalmat!"


Ez önmagában nem lenne baj, ha a hatalom a polgárokat szolgálná. A rendőrség amúgy is a hatalom eszköze a törvények, szabályok betartatására, ez máshol is így van. A hal a fejétől bűzlik. Bábok? Én úgy mondanám, hogy alkalmazottak. Nem ők határozzák meg, hogy mit kell tenniük, mert akkor hatalom lennének a hatalmon belül, azt meg sehol nem engedik.

2012. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 rémuralom ***** válasza:
33%
Mert az ebben érdekeltek sikeresen szembeállították a népet a rendőrséggel.
2012. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Én a rendőrség munkájából csak annyit tapasztalok, hogy a jegyzőkönyvet megírják, amire aztán fizet a biztosító. Már rég el van felejtve az ügy, amikor jön a szabvány levél, hogy a nyomozást megszüntették, mindegy hogy lopásról, betörésről vagy bármely egyébről van szó. Egyetlen hasonló ügyben sem született se nekem se másnak a környezetemben pozitív végkifejlet, nem kaptak el senkit, nem lett meg semmi.

Amit viszont végképp nem tudok megbocsátani az az, hogy akkor sem vették le az ujjlenyomatot, amikor megalapozott gyanú volt arra, hogy az elkövető hagyott belőlük egy párat. Azt viszont könnyedén kimondják az elején, hogy ne számítsunk semmi jóra, az könnyű.

2012. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyat én is hallottam, hogy kerek-perec megmondta a szerv, hogy nem vesznek ujjlenyomatot, mert többe kerülne, mint maga az autórádió (vagy mi volt az). :)
2012. okt. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!