Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 17 éves vagyok.2 hét mulva...

17 éves vagyok.2 hét mulva töltöm a 18-at, réggeben volt egy bolti lopás ügyem amiért 18-éves koromig meg rovást kaptam. és nem rég volt egy garázdaságom amiért 10 ezer forint pénz bírságot kaptam. Most van egy súlyos testisértés ügyem?

Figyelt kérdés
menyi a valószínüsége hogy lecsuknak?
2012. okt. 3. 13:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
50% simán van... Mondjuk lehet jót tenne neked.
2012. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint többszörös visszaeső (mivel már 2x elítéltek), jó ügyvéd kell majd. A felfüggesztett tuti, de pár hónap letöltendő sincs kizárva.
2012. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Megrovás után nem túl jó, ha súlyos testi sértést okozol, véleményem szerint lecsuknak.
2012. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
börtönben a helyed és ezt te is tudod.
2012. okt. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Reméljük, hogy lecsuknak és nem fogsz találkozni a mi gyerekeinkkel.
2012. okt. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
mi előt valki azt hinné . hogy egy verekedős vad álat vagyok. a gyerek akinek az orrát eltörtem az 24-éves . ja és elöször ö esett neki a nyakamnak. de mi vel nem engete el meg ütötem. és eltört az orra majd feljelentet.
2012. okt. 3. 15:30
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
...és a sitten elvégezheted az általános iskola hiányzó osztályait is.
2012. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Van egy bolti lopásod és egy garázdaságod, most meg magyarázkodsz hogy csak önvédelemből törted el a srác orrát. Ezt nem nekünk kell mondani, hanem a bíróságon. Mi csak azt mondtuk hogy sok jót ne remélj.
2012. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Inkább figyeltél volna nyelvtan órán...Valami borzalom a helyesírásod.
2012. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
13%

Milyen csőlátású emberek vannak itt. Arra nem gondoltok, hogy esetleg azért nem tud helyesen írni mert beteg, vagy talán rossz helyzetben van/volt és nem volt lehetséges a beiskolázás? De tegyük fel ezek egyike sem igaz, csak szimplán b*szott tanulni. Ettől már rossz ember és le kell nézni?Kis koromban (általános iskola) én is loptam boltból, csokikat stb... mert ez volt a módi, csak nem buktam le. Jópár garázdaságom is volt, ezekkel se buktam le. Kocsmai verekedésben is vettem már részt nemegyszer, szintén nem lett belőle rendőrségi ügy. Ezek ellenére nem tartom magam rossz embernek és semmit nem bántam meg. Viszont te, vagy szerencsétlen vagy, vagy buta hogy mindig besz*pod. Jó az persze nem a te hibád hogy feljelentettek. Lehet hogy ülni fogsz érte, de szerintem akkor se bánd meg. Erősebb kutya b*szik és pont, aki mást mondd az sajnos nem élt eleget.

Sok sikert, remélem megúszod:)

2012. okt. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!