Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Gyanusítottként kelll bemennem...

Gyanusítottként kelll bemennem a rendőrkapitányságra kihallgatásra két hét múlva és az alábbi dolog érdekelne?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem a nyomozóúrral telefonon,és azt mondta,hogy a kihallgatás után haza lehet jönni.

De a kihallgatáson kérdezi,hogy volt e már büntetve akkor azt kell mondanom,hogy voltam,mert tényleg voltam már háromszor büntetve de pénzbüntetésre mindig és ez a negyedik ügyem,de több nem lesz megbántam mindent és mostmár úgy gondolkodom,hogy nem érdemes bűnt elkövetni,mert a törvény visszavág.

Szóval,ha amikor kérdezi,hogy volt e már büntetve és én azt mondom,hogy régebben háromszor,akkor lehet nem jöhetek haza? Vagy hazajöhetek mindenképpen akkoris?

Értelmes választ várnék.



2012. nov. 8. 16:10
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
A nyomozóúr tisztában van azzal, hogy már voltál büntetve. Ha csak nem áll fenn a szökés veszélye, valószínűleg hazamehetsz. Ellenkező esetben már előállítottak volna.
2012. nov. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tomala ***** válasza:

Erre elég nehéz úgy válaszolni, hogy még azt sem tudjuk, miért voltál büntetve, és hogy most miért megy az eljárás.

Ittas vezetésért pl. valószínűleg nem fognak őrizetbe venni.


Egyébként mindenképp menj el a kihallgatásra, mert ha szökni próbálsz, akkor fog az igazságszolgáltatás igazán visszaütni.

2012. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Korábban garázdaság,lopás.

Nem áll fent a szökés lehetősége,mert én pontos időre ott leszek és,ha máskor is hívni fognak akkor megmondom,hogy úgy lesz mindig jövök időre.

Amúgy aki szökni próbál és elszökik˙hallottam már ilyet)akkor országos körözést adnak ki ellene,ha pedig más államokba szökik akkor van interpol is,úgyhogy úgyis elkapják.

És azt megigérhetem ,hogy többet nem csinálok semmi rosszat,a szemét fiúból normális ember lesz,hisz itt az ideje komolyan gondolkodni.

2012. nov. 8. 17:06
 4/6 A kérdező kommentje:
És a sértettel is beszélnem kellene,bocsánatot kérni.
2012. nov. 8. 17:08
 5/6 tomala ***** válasza:

Kétlem, hogy bent tartanának.

Egyébként őszintén drukkolok a megváltozáshoz.

Ha a sértett megbocsát, az nagyon sokat nyom a latban!

2012. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vagyoni kárt okoztál neki, akkor vagy a tárgy visszaadásával, vagy annak megtérítésével enyhíthetsz az ő haragján, a törvény szigorán, és a saját lelkiismereteden is.

Őrizetbe akkor vesznek, ha fennáll a bűnismétlés, szökés, vagy erőszak lehetősége.

A fenti tanácsot rendőrként írom.

2012. nov. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!