Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok ehhez a "cigány...

Mit szóltok ehhez a "cigány polgárőrséghez"?

Figyelt kérdés

És persze ahhoz amit eddig műveltek!(Egy vadászt leszorítottak az útról és a papírjait akarták megnézni[mert sötét terepjáróval volt...]és két fiatalt akartak kiszedni a kocsijukból!)

Szerintem felháborító! Senkinek nincs joga mást a kocsijából kiszedni és követelni a papírjait!


2009. aug. 15. 21:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom ha te félnél féltenéd a családod mit tennél?
2009. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Értem én hogy félnek!

De szerintem ehhez nincs joguk!

+ szerintem 20 ilyenből legalább 5 csak azért "járőrözik" este, hogy balhézzanak esetleg egy jó kis magyar verésben részt vegyenek!

2009. aug. 15. 21:24
 3/31 anonim ***** válasza:
52%

Mi van?

Nem hallgattam híreket.


Magyarországon is törvényesen megalakultak azok a cigánycsoportok, akik "munkaköri feladatként" portyáznak, hogy hol tudnak a testvírek gazemberkedni???


"Háde hogy" miért nem a Sólyom László ingatlanjait rabolják szét ezek a csürhék!!!!!!!!!!!!!!


És még ezek félnek?

Mitől?

Se én, se Te, se más magyar nem bántja őket.

Belháborújukhoz meg kérjék Sólyom László személyes bunkósbotos közreműködését...

2009. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 dellfil ***** válasza:
78%
Azt, amit ahhoz szólnék, ha az útonállók, rendőri segédlettel hajtanák végig a rablásaikat.
2009. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

Meg iet szól a bemondó: Ha gyanús terepjárót vélnek felvedezni kérjük önöket hagyják a rendőrségre az ügyet:D

Az első cigány horda kigyújtaná a kocsit abban a minutumban, és meglepett a vadász interjú-ja h-h nem félt tőlük láttam az 1ik cigót amint szállt be a kocsiba agyon volt gyúrva..

2009. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Meg aztán alapból szétnéznek hogy mi a sűrűbb a levegőnél,és hogy fér el a kocsiba.Féltik a családot? Nem ütik úgy a cigányt ahogy ordít.
2009. aug. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
68%
Az a szomorú,hogy sem ez sem az újságíró megverése,sem a rendőrre támadás nincs szankcionálva!Bezzeg ha egy sima Magyar állampolgár meg neki a rendőrnek amellett,hogy jól megverik még simán bekaszlizzák 2-3 évre!De szegénykék félnek,ezért mindent szabad.
2009. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Így van, senkinek sincs joga... De vajon hőbörögtél-e ugyanígy, mikor több cigány családot megtámadtak, a gyereket az apjával együtt megöltek?
2009. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

erre csak annyit tudok mondani, hogy minden magyarnak fekete telepjárót!

vicces lesz ha az összeset egyesével leállítják... valaki majd egyszer megunja azt bumm...


de itt is a következményt nézik nem az előzményt!

miért nem a svábokat ölik halomra? vagy miért nem a horvátokat? miért pont "szegény ártatlan" cigányokat?


olyan meg, hogy rasszizmus nincs! senki nem utál senkit azért mert máshogy néz ki, más a vallása! vagy aki igen... az hülye...

attól, hogy egy bizonyos etnikai csoportról 500 év alatt véleményt tudtunk alkotni azt előítéletnek hívják!


szóval ne sírjon egy cigány se h rasszístáfasísztá minden magyar aki nem szereti a cigányokat és nem hagyja magát kiraboltatni

elvennék tőlük a segélyt meg a jogokat akkor aztán elmehetnének a .... cigány gárdájukkal meg cigány polgárőrségükkel

amikor iskolába kell járni, dolgozni kell akkor bújnak, amikor cigány polgárőrség kell akkor meg mindenki megy ki az utcára mint a jókisangyal, ÉRDEKES?!

2009. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%
Szerinem pont itt az ideje, hogy végre már ők is féljenek egy kicsit, mi már eleget féltünk tőlük!
2009. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!