Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hiszitek, hogy a rendőrö...

Miért hiszitek, hogy a rendőrök a cigányok pártján vannak?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem néhány szolgálaton kívüli rendőrrel, és felmerült a cigány-kérdés is. Ők kifejtették, hogy nekik is bajuk van a cigányokkal, vannak olyan utcák, ahová ők sem mernek bemenni, mert havi 100 ezerért nem éri meg nekik kockára tenni az életüket. Nekik is jobb lenne, ha nem lennének. Ezzel én tökéletesen egyet értettem. Továbbá beszélgettünk a budapesti tüntetésekről, megkérdeztem tőlük, hogy milyen a lelkiismeretüknek, hogy magyarokat kell verniük. És erre válaszolták, hogy nem tehetnek mást. Ha nem mennek ki az utcára és nem állnak szembe a tüntetőkkel, akkor nem teljesítik a parancsot és simán kirúgják őket, emellett ellehetetlenítik a további munkavállalásukat.


Nekem a konklúzió az, hogy nem minden rendőr g*ci, sőt nagy részük teljesen normális, parancsokat kell követniük, ha meg akarnak élni, de a rendőrök nem a cigányokat védik, nekik is jobb lenne nélkülük. Várom a véleményeteket a témáról!


2009. aug. 21. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem te nyitottad tegnap azt a marhavagonos topikot, amit töröltek? Miért nem tudsz már leszakadni a témáról?


Egyébként ki hiszi, hogy a rendőrök a romák pártján állnak? Szerintem senki.

2009. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a kérdésben az a baj, hogy akik a döntéseket hozzák f@szkalapok. Mivel, ha egy cigány odamegy és kér valamit szó nélkül teljesítik ingyen bemennek a metróba mert az ellenőrök hozzájuk sem szólnak, lopják az áramot stb, ha szólnak nekik rögtön jön ez most azért van mert cigány vagyok. Ha ezt a fehér teszi meg az ellenőr meghurcolja és megpróbálja megszégyeníteni elküldi minden szervezet a fenébe éhen is dögölhet. a cigány meg nem mert rögötön megkülönböztetjük szegényeket.... Na ezért van ez a szánalmas dolog szerintem. Meg ha belegondolnánk már lassan mi kiabálhatjuk azt, hogy egyenjogúságot 28/F
2009. aug. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
"vannak olyan utcák, ahová ők sem mernek bemenni, mert havi 100 ezerért nem éri meg nekik kockára tenni az életüket." Tehát nem merik igazoltatni eljárni ellenük=Szemet hunynak és ezáltal felbátorítják őket és bármit megtehetnek büntetlenül!És az nem mentség,hogy féltik az életüket!A rend fenntartására esküdtek fel és nem teszik a dolgukat!Az háborítja fel az embereket míg pl. őket keményen megbüntetik ha nincs a biciklin villogó este,míg a cigányokat akkor sem ha csoportosan összevernek valakit,vagy akár a rendőrre lőnek.Azért volt jó néhány kép amint tisztán látszott amint vigyorognak miközben ütik a tüntetőket.És a híradóban is közölt tehát az egész világ számára világosan tudtára adott dologról,hogy a "járőröző" cigányoknál kasza,gereblye,balta stb van és semmit nem tesznek,persze nekem volt az autómba egy 30 cm vascső,ezért feljelentettek és 20 ezret kellett fizetni.Ha nem alkalmaznák ezt a kettős mércét akkor sokat javulna a megítélésük.Remélem választások után javulni fog a helyzet és nem lesz ez az elvakult cigányvédés!
2009. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Aki megakarja váltani az országot a cigányokkal kapcsolatban, az menjen rendőrnek, de ne pampogjon!

Ki az a hülye, aki be akarna nekik szólna, még ha jogos is??? Megy utánad a femil, aztán jól megnézheted magad.

2009. aug. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Fizetett hirdetésünket látták...
2009. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

"Ki az a hülye, aki be akarna nekik szólna, még ha jogos is???"


De bezzeg ha magyar szól be-vissza, akkor megalázzátok, még meg is veritek ti cigánycsicskák.


Meg mi az hogy jön a femili ? Tudtommal rendőr vagy, simán bevághatnád őket rendőr bántalmazásáért vagy ilyesmi.

2009. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rendőr.

De hajrá, menj el, még mindig azt mondom, utána dumálj.

2009. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rendőrök állnak a cigányok oldalán hanem az antimagyar felsővezetés irányítja őket politikai célok miatt,tudod hamarosan közeleg a választás, erősödik a Jobbik-Magyar Gárda páros(egyszóval a Magyar Nemzet),és ez ellen sajnos tenni kell valamit,a magyarokat megkell félemlíteni oszlatásokkal(akár tövénytelenül is) és őket kell beállítani fasisztának,szemétládának rákell bírni a cigányokat hogy szavazzanak a jelenleg hatalmon lévő antimagyar pártokra!
2009. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok vele hogy a rendőrök között is vannak értelmes, jóravaló, kedves, becsületes emberek. Azt is megértem hogy a rendőr is félhet. DE a rendőrnek pont a rend fenntartása a feladata. Ezért van nála gumibot, pisztoly. Ha kell használja! Abban az esetben tragédia következhet be ha a rendőr nem képes ellátni a feladatát és megijed a cigányoktól. Így ténneg a lakosságnak magának kell majd megvédeni magát, ami polgárháborúhoz vezethet.
2009. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert elfordul ha jön a BÉJEMVÉ
2009. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!