Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan jött rá a rendőrség h...

Honnan jött rá a rendőrség h kik a romagyilkosságok elkövetői?

Figyelt kérdés
Nem értem h pár nap leforgása alatt a semmiből honnan tudtták h itt és itt kell őket megkeresni mert ők ezek meg ezek... Semmi nyom nem volt... Lehetséges h végig tudták és csak félrevezetés volt ez a 100milka? csak egy autót tudtak h milyen típus de abból nem lehet elindulni... Köszi a válaszokat
2009. aug. 24. 23:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom már régóta tudtak részleteket, csak nem kötötték az orrunk alá, ameddig nem bizonyosodik be az elkövetők kiléte, mivel az hátráltatná a nyomozást...
2009. aug. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
59%

Már régóta figyelték őket (megomndták), csak még vártak, míg elkövetnek párat, hogy biztosak legyenek benne. hmm...


De az is lehet, hogy nem ők követték el, csak kapnak sok pénzt ha elviszik a balhét, és így fel lehet mutatni az "elért sikert".

2009. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
de pont ezt nem értem h honnan tudták h kit kell figyelni hisz nem volt nyomuk... am lehet h lefizették a 100 millióból őket csak h a rendőrség ne tűnjön bénának
2009. aug. 24. 23:57
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hanem rengeteg spicli és besúgó van az alvilágban. Így tudták. És nem hiszem el, hogy valaki leélné az életét a börtönben 100millió forintért plusz gondoljatok csak bele mi lesz ezekkel a börtönben. minimum meglincselik őket...
2009. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Valaki sok krimit néz.. komolyan eltudjátok képzelni, hogy a rendőrség szándékosan megvárta, hogy bebizonyosodjon, hogy tényleg a gyilkosokat figyelik-e...:S:S:S


Amúgy a telefonok cellainformációi alapján jöttek rá.. kislétai eset után figyelték őket és akkor csaptak le, amikor már tudták a következőt tervezik... (a helyszínen megtalálták a fegyvereket is..)

2009. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
nah jó már tényleg semmit nem értek... honnan tudták h melyik telót kellett figyelni? és a helyszín alatt a debreceni bárt érted nem? de odáig h jutottak h tudják h ők azok... semmit nem tudtak és 1xcsak meg elmennek debrecenbe elfogni őket? nemértem-_-"
2009. aug. 25. 00:27
 7/30 anonim válasza:
36%
hát énse xd
2009. aug. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
hát a cellainformációk alapján..úgy értem, hogy a különböző helyszíneken ott voltak..ezt visszakeresték.. meg elvileg van valami védett tanú is..bár én ebben nem hiszek..
2009. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
de a cellainfot csak ugy lehet visszakeresni ha tudod a számot vagy az imei-t de ezek az ég világon semmit nem tudtak... 1ébként a védett tanú a túlélő volt
2009. aug. 25. 00:41
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

elvileg holnap adnak bővebb tájékoztatást az ügyről.. az is lehetett, hogy valaki mondta, hogy ő vagy ők lehetnek és megnézték a cellainformációt.. VISZONT ami nagyon érdekes, egy vagy két nappal az elfogás előtt egy roma vezető úgy nyilatkozott, hogy felsőbb körökből érkezik az utasítás, romáktól..hogy gyilkolják a romákat..és ezeket a gyilkosságot magyarok végzik, köztük VOLT KATONÁK.. és hallottátok mi derült ma ki? Hogy az egyikőjük volt katona, koszovóban is volt..


REmélem a pali él még..mármint az a roma vezető..

2009. aug. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!