Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőr szabályosan járt el...

A rendőr szabályosan járt el és indíthat ellenem szabálysértési eljárást?

Figyelt kérdés
A szomszédomban lakik egy nő aki, nem teljesen normális!!!Most feljelentett minket,mert a pára -elszívójában volt egy rongy darab (és egyáltalán nem én tettem oda meg semelyik családtagom). A rendőr jött hozzánk és kinyittotam az ajtót,erre mint egy eszeveszett bejött hozzám, elkezdett fényképezni és közölte azért van mert mert eldugaszoltam a páraelszívót!! Hát kerekedett a szemem rendesen!! Elkezdett faggatni (én meg csak annyit mondtam ,hogy fogalmam sincs ,hogy került oda). Aztán felvette az adataimat és elment!!!
2009. aug. 26. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel a rendőrséget és tegyél panaszt. Úgy tudom be sem mehet hozzád, max csak paranccsal.
2009. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A panasztételen kivűl a nőnek és persze a rendőrnek is bizonyítania kell, hogy te tetted oda azt a bizonyos rongyot. Ez nem lesz könnyű meccs pláne, ha semmi közöd ehhez a dologhoz. Tehát nem neked kell bizonyítani, hogy nem te tetted, hanem neki, hogy te vagy a tettes!
2009. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
jogsan lépett be a magánlakásba, ugyanis bcs. v szabs. elhárítására, mgakadályozására parancs, határozat nélkül is belépht, valamint nem ő tette a szabs feljelentést, hanem a szomszéd.
2009. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg jogosan lépett be, mivel te engedted be. Én tuti ráb@sztam volna az ajtót.
2009. okt. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
utolsóló válaszoló te idióta vagy!
2009. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsó válaszoló te idióta vagy!
2009. nov. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rábaszod, tuti rábaszol ;)
2009. nov. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem. Nem jogosan volt a lakásban házkutatási parancs nélkül. Normális rendőr meg sem próbál ilyenkor bemenni, vagy pedig megkérdezi szabad-e. Mutatott egyáltalán igazolványt???
2009. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamu rendőr volt? Lehet, hogy a nő azt hitte, hogy Ti voltatok és valakit rátok küldött. Mi lett azóta?
2009. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!