Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Éjjel a Blahán öngyilkossággal...

Éjjel a Blahán öngyilkossággal ér fel cigizni és mobilozni?

Figyelt kérdés
Igaz ez? Nem lakok Bp-en.
2013. márc. 1. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
már csak azért megszúrkálnak mert ott állsz ne gyere Bp-re retteg mindenki
2013. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
baromság
2013. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
71%
Én tegnap este is elővettem a Blahán az S3-t... Én ilyen vagyok, vakmerő... :D
2013. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Én tegnap este is elővettem a Blahán az S3-t... Én ilyen vagyok, vakmerő... :D besírtam rajtad:))
2013. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

" ma 15:02"

veszélyesen élni jó :D

2013. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Heves, krakkó. Nah ott veszélyes még nappal is!
2013. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%

Mi ez a marhaság? :D

Az egész be van kamerázva, nincs ott soha semmi balhé.

2013. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem a Blahán volt, hogy lábon szúrt valakit egy 10éves román cigány mert az nem adott cigit?
2013. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, és nem a Balatonon volt, hogy betörtek és megöltek egy idős házaspárt a saját otthonukban? Kerüljük el akkor egész Veszprém megyét?
2013. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Ezt kivételesen meg tudom cáfolni. Még valamikor ősszel defektet kaptam biciklivel a Blahánál és pont a szökőkútnál álltam neki belsőt cserélni. Azért ott, hogy utána kezet tudjak mosni. Persze, tele volt cigánnyal a placc és néztek is rendesen, hogy mit csinálok. Utána rágyújtottam és hazacsörögtem az asszonynak, hogy mi történt és ne aggódjon, mindjárt indulok haza. Ez kb este 11 körül volt. Senki nem talált be, nem rabolt ki, pedig már vártam, hogy mikor kezdik, de nem tették. Ezzel nem a bennszülötteket akarom védeni, de ha nem vagyok 192 centi és 120 kiló, már nem lenne bringám, telóm és lehet, hogy életem sem. Láttam a sunyi, prédára éhes tekintetüket. Olyanok voltak, mint a hiénák. Falkában bátrabbnak érzik magukat, de még egy pici hiányzott a támadáshoz. Nem mertek az orrszarvúval kikezdeni, de egy zebrát szétkaptak volna...
2013. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!