Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Visszavonhatom?

Visszavonhatom?

Figyelt kérdés
Testi sértés, lopás és személyi szabadság korlátozás vádjával jelentettem fel a volt barátomat. A kérdés, hogy visszavonhatom-e, még nem volt tárgyalás, az ügyész visszadobja az ügyet beismerő vallomás hiánya miatt. Ha visszavonható, akkor mit kell tennem? Megköszönném az értelmes válaszokat!!!
2013. júl. 18. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem az ügyvédeddel beszéled ezt meg?? Ő tudja mikor lehet visszavonni egy feljelentést és mikor késő már.
2013. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Se feljelentést, se magánindítványt nem lehet visszavonni!
2013. júl. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 sni ***** válasza:
A személyi szabadság korlátozása közvádas bűncselekmény, hivatalból üldözendő, így visszavonásnak nincs helye, sem lehetősége!
2013. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és ha nem tudják bizonyítani, akkor még lehet meg is fejelnek téged egy hamis váddal.
2013. júl. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! Egyébként vannak rá tanúk. Vagyis tudnak róla egy páran. Első kihallgatásán beismert mindent, csak utána tagadta. Azért szerettem volna visszavonni, mert rohadtul elegem a rendőrségre járkálásból.
2013. júl. 19. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Fogsz még járkálni bíróságra is eleget. Azt akkor kellett volna eldöntened, hogy akarsz-e procedúrát, mikor a feljelentést megtetted.
2013. júl. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad van, de másképp nem tudtam leállítani, most kiengedték és folyamatosan zaklat.
2013. júl. 24. 21:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést zaklatásért, kérd a távol tartást!
2013. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már voltam bent, de csak rokon ellen adnak távoltartásit. Mi nem voltunk élettársak, szóval ez ránk nem érvényes. Zaklatásért is csak akkor jelenthetem fel, ha fenyeget, de egyelőre csak könyörög, hogy fogadjam vissza, de végig se hallgatom, amit mond.
2013. júl. 25. 16:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak akkor jelentheted fel ha fenyeget. Akkor is megvalósul, ha ő folyamatosan megy hozzád.


Nekem mindegy rád bízom. Nem mindig a legjobb megoldás a feljelentgetés, főleg ha nem primitív emberről van szó, és számít neki a tiszta erkölcsi. Ha nem akarsz tőle semmit már, akkor azt add a tudtára, és ne veszekedj vele semmiről. Higgadtan bírd távozásra, aztán vagy megérti vagy nem.

2013. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!