Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri készenlétis rendőrnek...

Megéri készenlétis rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a készenléti rendőrséghez!Már minden sikerült a pszichikai és a fizikai is átlag feletti lett!Már csak azt várom hogy szóljanak!Nem tudom hogy jól döntöttem-e hogy ezt a hivatást választottam!Remélem jól döntöttem!
2013. júl. 21. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, hogy sikerült, bízom benne, hogy tetszeni fog. Szerintem megéri, mert sok hasznos tapasztalatot szerezhet az ember, másrészt a fizu sem rossz, a túlórákat is fizetik. Majd fogod látni, hogy Neked mennyire jön be, természetesen nem kötelező életed végéig ott maradni, úgyhogy ha nem tetszik, akkor válthatsz akár rendőrségen belül, akár teljesen más munkát is kereshetsz, mert gondolom még fiatal vagy.

Én KR-nél nem dolgoztam soha, de rendőrként elmondhatom, hogy kezdésnek mindenképp jó ott.

Sok sikert hozzá!

2013. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZETAS ***** válasza:

Ahogy nemrég szóba került KR-esek fizetése murvajó.

Ha viszont kifogsz egy tüntetésen történt bántalmazásból, vagy előállításkor halálesttel végződő gyilkosságból fakadó eljárást, akkor negyed milla/hó ide- vagy oda, azt a napot is meg fogod bánni, mikor rendőrnek adtad a fejed!

2013. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a gyilkossági eljárások mindennaposak a KR dolgozóinál... (nem.)
2013. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

A KR-nél a fizetés olyan 140eFt-ról indul, és neki kezdőként biztosan nem fogja elérni egy ideig a 200eFt-ot.

A KR pedig csak a megyén belüli rendezvények biztosításával foglalkozik, illetve a közterületi rendőri jelenlétet növeli.

A rendőrség, és a készenléti rendőrség két külön cég.

Jobban vannak fizetve, és a valódi rendőri munkához nem értenek, mint ahogyan én az Újpest-Fradi biztosításához sem.

2013. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!