Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti lennétek készenléti rendőrö...

Ti lennétek készenléti rendőrök ha a feltételek adottak lennének? (érettségi, vezetői engedély)

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszem.


Állandóan dologtalan cigányokkal kellene viaskodni, akik úgy hazudnak, mint a vízfolyás.

2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez a két dolog csak a feltétel?

Nem.

2013. aug. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fizetésért igen.


Egyébként ebben az új rendszerben nem. Igen, valóban ennyi feltételnek kell mindössze megfelelni. Aztán kapsz egy pár hónapos gyorstalpalót, lehúzol fél évet intézkedés jogosultság nélkül, és bumm... így lesz a Chocapic... helyett az instant rendőr...

2013. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sni ***** válasza:
Már voltam, még egyszer nem.... :)
2013. aug. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem lennél mégegyszer az?
2013. aug. 5. 07:09
 7/8 sni ***** válasza:
Nem mondok róluk rosszat, mert 10 éve jöttem el onnan. Akkor nagyon sok hülyeség miatt jöttem el, a mostaniakat nem ismerem, de nekem elég volt ott 4 év!
2013. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ZETAS ***** válasza:

Nem igazán. Persze szükség törvényt bont :)

De, ha -most tegyük fel- mindenképp valami fegyveres testülethez kéne mennem, akkor inkább mennék valami kis civilruhás csipet-csapatba, hogy mások még csak ne is tudják rólam mi a dolgom.


Egyenruhába flangálni, piti sz@rságokkal másokat baszogatni, vagy vizsgálati osztályon aktában fuldokolni nekem nem ízlene. Ezekhez türelem kell.


Készenléti rendőrnek, vagy úgy általában rendőrnek (szki.-n végzett) lenni, ma már nem sikk, hanem gyakorlatilag sokaknak az egyetlen járható út. Vagy a rendőrség, vagy a közmunka.


Én mint rendőr... :D

2013. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!