Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek-e feljelentést?

Tehetek-e feljelentést?

Figyelt kérdés
30000FT-ot elutaltam egy fickónak,aki telefont ígért cserébe.Mondta,hogy futárral küldi a telefont és,hogy másnapra odaér.Hát ez nem így történt,se pénzem se telefonom nem lett,mondtam neki,hogy számoljon egy rendőrségi üggyel,de nemtudom ,hogy tehetek ilyen problémával feljelentést?Kérlek segítsetek!Előre is köszi
2009. okt. 27. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ha tudsz valamit a pasirol ami 100% akkor indithatsz ellene eljárást ha nem tudsz rola semmit akkor nagyon maximum az ip cim alapján keresnek rá a telefonodra és az ismeretlen elkövetöre!de sztem már azis lehet hogy kikodoltatta...akkor gáz mert nem kapsz utána semmit...
2009. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Várj még pár napot, hátha megjön még a telefon.

Ha mégse, mindenképp jelentsd fel!

Ha emaileztetek akkor az emailokat ne töröld ki!

2009. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

hát úgy volt hogy ma jön meg a telefon,és kicsit beparáztam mikor nem jött.

meg van a csávó neve, e-mail címe,lakcíme,vezetékes telfonszáma

2009. okt. 27. 23:12
 4/9 A kérdező kommentje:
sőt még az anyukája nevét is tudom,mivel az ő számlaszámára küldtem a pénzt
2009. okt. 27. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs bizonyíték..igaz az 1. és a 2. is
2009. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mentve van az msn beszélgetésünk,minden egyes részlet,és fényképeket is csináltam az utalásról
2009. okt. 27. 23:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jelentsd fel, a jegyzőkönyvről hozz másolatot, és várd meg a nyomozás végét, míg kiderítik ki a személy. Általában ismeretlen tettes ellen kell feljelentést tenni, és az utaláskor használt bankszámlaszámot kell alapul venni, hiszen a megkárosító jelen esetben a számla tulajdonosa. Majd ha meg van ki az elkövető, akkor megkeresel egy ügyvédet, és polgári pers eljárásban kártérítést követelsz az illetőtől akár perben akár peren kívüli megállapodásban. Minden költséget a pervesztes fizet, de a te esetedben garantált a siker. Sajna csak így kaphatod meg a pénzed kamattal együtt!
2010. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
milett a végeredmény?:P
2010. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát még semmi...feljelentés megvolt,de még nem jött meg a pénz...egyszer hívott a rendőrség,hogy nemsokára meglesz..(január elején hívtak)azóta sem jött....
2010. ápr. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!