Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Engedély nélküli fegyverek?

Engedély nélküli fegyverek?

Figyelt kérdés

Milyen fegyvert lehet tartani OTTHON engedély nélkül?

Pisztolyokra lennék kíváncsi inkább.. Amihez sem a fegyverhez, sem a töltényhez nem kell engedély? Nem az utcán akarok vele szaladgálni, hanem itthonra önvédelmi célból.



#fegyver #engedélynélküli
2013. szept. 1. 18:20
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szia!


Desert Eagle:

[link]


AK47:

[link]


Elég olcsó(k), és a bevizsgáltatáson kívül nem kell hozzá(juk) engedély! Csak nyudnak, apudnak vagy idősebb havernak kell megvennie, ha csak 17 vagy...


Szerintem majd veszek én is, ha kesz lóvém :D

2013. nov. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

És Airsoft "játékfegyóval" hogyan fogja megvédeni magát? Még csak fémes bevonata sincsen, hogy valódinak tűnjön így elrettentsd a betolakodókat. Bóvli műanyag okádék borítása van.

Ezek közvetlen közelről is csak szúnyogcsípéshez hasonló "sebet" ejtenek, pókf**znyi ereje van neki...


Persze célra lövöldözni és erdőben ökörködni vele jó dolog lehet, ha nincs pénz paintballra, vagy nem szeretsz festékes lenni. :)

2013. nov. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ha egy ilyen AK-val beléd lőnek egy tárat, elég kellemetlen lehet, hiába airsoft! Főleg ha a fejedbe... (Előző voltam)
2013. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal megérezném, egyszer jó lenne használni. Persze nem magamon. :D
2013. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!