Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha ennyire el van terjedve a...

Ha ennyire el van terjedve a drog, miért nem kutatják fel a dealereket?

Figyelt kérdés
Sosem értem, hogy a rendőrség miért nem kapja el normálisan a dealereket, tehát köztudott, hogy 10 fiatalból egy buliban legalább ketten szívnak, de hol a francba a rendőrség ? Tehát miért nem kapják el a két füvest, és hallgatják ki, hogy kitől vették, mikor, hol, aztán felkeresnék azt is, akitől vette... Pár ágon eljutnak a fő dealerhez.

2013. okt. 12. 07:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek vagy még ehhez:)
2013. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
93%
Nem értesz te még ehhez..
2013. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Tehát miért nem kapják el a két füvest, és hallgatják ki

Mert a világon minden 5. kínai. Még az a szerencse,hogy mi 4-en vagyunk testvérek.

2013. okt. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
21%

Honnét tudná a rendőrség, hogy ki az a 2 fiatal a 10-ből aki "szív"? Te se gondolhatod, hogy majd mindig mindenkit átvizsgálnak, vért vesznek stb.

Elárulom neked, hogy aki füvezik, az füvezni is akar majd. Ha később nem kapja meg az adagját, akkor elvonási tünetei lesznek. Fű esetén ez még nem annyira vészes, de megkönnyebülést, lazulást jelent neki a fű. Szóval a füvesek nem dobják fel a dealert, mert akkor később nem tudnák, hogy kitől kell venni az anyagot. Ha valaki meg mégis beköpné, az meg félthetné a szeretteit.

Személyes vélemény, hogy nem lenne sok értelme.. mindig lesznek új górék, új dealerek, új beszállítók, csempészek stb.

2013. okt. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
mi bajod a fű vel!?
2013. okt. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fő-dealer. :) Államilag nem nagy fogás elkapni egy srácot 2-3 növénnyel, nem rajtuk múlik a hazai drogkereskedelem. Sokkal nagyobb felület akár egy labor, vagy ugye a beszállítók. Egy dealernek van osztója, aki ugye a nevéből adódóan is az a feladata, hogy szétosztja az adagokat, amiket a dealerek árulnak. Az osztónak kapcsolódnia kell egy beszállítóhoz, vagy akár hosszabb szálon egy helyhez, ahol előállítják azokat. Na, ezeket akarják felkutatni, hisz ott van fogás. Azért ez egy hosszú szál, sok költséggel jár egy ilyet lenyomozni.
2013. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha figyeled milyen fogások vannak pl cannabis ültetvények terén akkor láthatod hogy évente 2-3 nagyobb fogás van, a többi szánalmas 10-20 növény, amiből max magát és a baráti körét tudja ellátni a termesztő.

Épp a napokban volt egy nagy fogása a rendőrségnek, valami 60 éves nagyit kaptak el aki a paprika mellett pár tő cannabist is termesztett a fólia sátorban. :D


A nagyobb fogások igazából semmit sem érnek, akik ezzel foglalkoznak nem hülye emberek. Általában nem az kerül rács mögé aki nagyot kaszál a "drogon". Gyakran kerülnek rács mögé fű miatt vietnámi bevándorlók pl, akikről teljesen egyértelmű hogy nem tudnának idehaza ilyen hálózatot, technikát stb kiépíteni, ők csak strómanok akiknek megéri a rácsot választani, cserébe otthon a családjuknak van mit az asztalra tenni. Ilyen embert mindig fognak találni, és ha még tisztában is vannak vele ki áll az egész hálózat mögött, semmilyen bizonyítékuk nem lesz ellene.


Én már azon is gondolkoztam hogy 1-2 nagykutya keze is piszkos, mivel teljesen logikátlan dolog a fű tiltása alapból.

A cigi függőséghez képest elenyésző addikciót vált ki hosszú használat után is, kevésbé káros mint az alkohol és míg ezeknél testi függőség alakul ki, a fűnél lelki. Mint a finom csoki után.


A kisebb fogások leggyakrabban a szomszéd, lakótárs stb bejelentése alapján történnek, tehát nem kell félteni a magyart, köp az ha kell ha nem.


Heroin és hasonló durvább drogonál már biztos vagyok benne hogy a korrupció nagy szerepet játszik a drog utcára kerülésében.

2013. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A fű csak példa volt, de látom csökkent elmélyű emberekkel vagyok örbe véve... -.-"

Arról beszélek, hogy van 500 ember a discoban, abból kb 50 be van valamivel drogozva, akkor a rendőrség mi a f..ért nem figyeli azt aki ve van tépve, és szedi ki belőle, hogy kitől van a cucc ? aztán meglenne kitől van a cucc, és azt is kihallgatni.. ha rendőr lennék, 1 hónap alatt felkutatnék legalább 8 dillert...

2013. okt. 12. 11:46
 9/21 A kérdező kommentje:
A füvet egyébként én lealizálnám hozzá teszem... de ha látok a discoban mondjuk 15 fiatalt, aki be van speedezve, lazán utánna lehetne járni, hogy honnan vette, akitől van az honnan vette és pár "szál" után már az elsőszámú gyártónál járnák... pl én vennék 1 g heront egy csávótól, meglátná egy "beépített" rendőr, felkeresne, hogy kitől vettem, megmondanám, felkeresnék azt az illetőt, akitől vettem, aztán azt z illetőt is kikérdeznék, hogy ő kitől vette... pár iylen szál és ott vagyunk a top terjesztőknél... ezért nem értem, ezt a drogkutatás dolog... nyom mindig van, mert mindenhol bevannak az emberek tépve..
2013. okt. 12. 11:49
 10/21 anonim ***** válasza:
53%

" köztudott, hogy 10 fiatalból egy buliban legalább ketten szívnak, de hol a francba a rendőrség ? "


Ők a bejárat előtt árusítanak.

2013. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!