Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért élünk egy ilyen világban?

Miért élünk egy ilyen világban?

Figyelt kérdés
Azért büntetik az embert, mert közterületen pisál, ha este minden zárva van, de az kutyát se érdekel ha az embert az utcán megverik. A rendőrség meg annyit mond, hogy tehetsz feljelentést, de persze nem teszel, mert az elkövetők többen vannak és ellened vallanának.(Az illetőknek még személyijük sem volt náluk.)
2013. nov. 23. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ez az agybaj földje.


http://www.youtube.com/watch?v=8frMnSqbQ-4

2013. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem volt azért már önmagában beviheti a rendőr kihallgatni. Am azért mert a rendőrség a hatalom kiszolgálására van. Csak azért mozdítják a seggüket amire utasítást kapnak. Tehát főleg az utakon vámolnak. Vagy ellenfeleket csuknak le. A kis embert meg l*arják. A rendőrség nem olyan mint ahogy elképzelik nem a népet szolgálja hanem a hatalmat. Ha pl valaki lop egy bankból azt gőzerőkkel elkapják. Ha valaki megölte joli nénit azt l*arják.
2013. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem jól van így!


Ne csöveljen senki az utcán. Ha nem lenne tiltott, akkor egy fertő lenne az utca. Én meg nem azért fizetem az adót, hogy az legyen.


Ha nem mersz feljelentést tenni az a te batod. Én tennék ha bjom lenne.


A bankrablókat és Joli néni gyilkosát is keresik nagy erőkkel. Írjatok már olyan linket, ahol nem keresték a gyilkost!

2013. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát látszik, hogy neked se volt még dolgod a rendőrséggel...
2013. nov. 29. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!