Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Rendőrnek lenni biztonságos?

Vasbetonszerelőhöz képest?

2013. dec. 8. 08:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Mindenképpen az,az elmúlt évtizedekben nagyon kevés rendőr veszítette életét szolgálat közben,az építőiparban sokkal több a halálos munkahelyi baleset.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2013. dec. 8. 09:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

akkor nem is értem ezt a hős-mítoszt ezek körül.

biztonságos szakma

jól fizet

fix munkaidő

álmaim melója

# 2/11Időpont 2013. dec. 8. 09:50 Privát üzenet
Jó,de nem mindenki szereti azt ha csak parancsra tehet mindent.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2013. dec. 8. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

minden munkahelyen mindent parancsolnak

# 4/11Időpont 2013. dec. 8. 10:52 Privát üzenet

Biztonságos szakma: kollégámat elütötte egy.díler, fél év kórház... Vannak ilyenek, kotorászol a drogosok között, tüntetések, stb.

Jól keres: hagyjuk... Mihez képest?

Fix munkaidő: ezt ki mondta??? Van fix munkarend, azon kívül össze-vissza berendelnek, túlóra sok, akár éjjel is jöhet a telefon. Igazi kapcsolatgyilkos.

Álmaid melója még?

Nincs sokszor karácsony, szilveszter, ünnepek, levezényelhetnek bárhova.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2013. dec. 10. 12:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem kell sírni, én cserélnék a zömével

# 6/11Időpont 2013. dec. 10. 13:21 Privát üzenet

Ez nem sírás, csak nem látsz a dolgok mögé.

Kezd el, meglátod. Én 10 éve csinálom.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2013. dec. 10. 13:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

túlkoros vagyok, de ha újra kezdhetném, rendőr lennék. Uri meló. Még korrupt se lennék, elég lenne a biztos fizetés.

# 8/11Időpont 2013. dec. 10. 21:07 Privát üzenet
SimkoL nevű felhasználó válasza:

21 év rendőri szolgálat alatt egyszer vittek el szolgálati helyemről infarktus gyanúval, otthonról háromszor. Boldog családban éltem, nem ők voltak az okozók.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2013. dec. 12. 09:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt se értem, miért mondjátok, hogy szolgálat? Ez egy munka, pont olyan tevékenység, mint bármi más és fizetés jár érte. A szolgálat mást jelent szerintem.

Becsekkolsz a munkakezdésre, megmondják a tennivalókat, ami nem is veszélyes, nem is fárasztó, relatíve jól megfizetik, Mi ebben a hősiesség?

# 10/11Időpont 2013. dec. 12. 10:25 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mennyire biztonságos egy tüntetés egy 14 éves baloldali fiúnak? (A Szabadság összekötre mennék anyámmal és nagyanyámmal holnap. )
Guatemala milyen hely? Biztonságos?
Ha Panama És Costa Rica relatíve biztonságos tud lenni, akkor Honduras, Guatemala, Nicaragua, El Salvador miért nem?
E közül a 4 ország közül melyik biztonságos?
Hollandia mennyire biztonságos?
Ti használtátok már ezt az internetes Deal LX-et? Milyen? A bankkártyával való fizetés ténleg biztonságos? Mik a tapasztalataitok?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!