Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miskolci rendészeti szakközépi...

Miskolci rendészeti szakközépiskola felvételi procedúra, hogy történik az egész, mik kellenek, lenne még pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Most fogom beadni a jelentkezési lapot, de bizonytalan vagyok abba hogy jól csinálom-e :)

Letöltöttem az egységes csomagot, ki van nyomtatva az összes, kitöltve minden :). Az érdekel hogy minden papírt küldjek el, vagy csak a erkölcsi bizonyítványt + a jelentkezési lapot? de hallottam azt is hogy csak a jelentkezési lapot, és az erkölcsi biz. azt úgy kérjem le hogy ne hozzám hanem egyből Miskolc-ra mennyen. Ja és a orvosi papírokat azt a erőléti után kell vinnem. Ebbe van igazság? Valaki leírná az egészet hogy mit hova küldjek? Milyen papírokat szedjek össze. Az egészet leírnátok hogy ti hogy csináljátok a jelentkezést :) Jó tanácsokat is várok :)

Léci ne oltogassatok :)

Előre is köszi a segítséget.



2014. jan. 18. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember vagy állítólag. Ha néhány papírt nem tudsz elintézni akkor minek akarsz rendőr lenni?
2014. jan. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem oltogatás hane építő kritika akart lenni.
2014. jan. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tudom hogy az és köszönöm.

De haver majdnem mindenbe mást mondott hogy kell be adni meg minden, ezért is fordultam ide. Szeretném nem elrontani. megköszönném ha leírnád itt vagy priv ben :) csak ellenőrzés képen :)

2014. jan. 19. 09:56
 4/4 MrSenki válasza:
Nem tudom,hogy elküldted-e azóta,de egyébként a jelentkezési lapon minden fel van pontosan tüntetve,hogy mit kell hozzá csatolni és hogyan,valamint mit kell majd magaddal vinni :D Jól tuttad az erkölcsit valóban az iskola címére kell kérni.
2014. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!