Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennyire idióták az emberek?...

Ennyire idióták az emberek? Én a rendőrök helyében jobban büntetném őket!

Figyelt kérdés

Megbüntették a haveromat rendőrök, mert gyorsan ment. Mellette ültem de ő állandóan ujjat húz velük, mindig csinál valamit és csodálkozik ha megbüntetik. 65-tel ment és feljelentették mert okoskodott, nem írta alá a 10Ft-os csekket. Pedig még a rendőr is rendes volt, mert ezért biztos több jár.


KÉRDEZEM, HOGY ENNYI SOK HÜ**E van? Olvasgat mindenféle barom fórumot, ahol kb 8 elemivel rendelkezők oktatják egymást, kit hogyan kell feljelenteni, ő meg őket utánozza.


Elkérte a rendőr jelvényszámát, nevét, ami egyébként is ki van rá írva. Azután valami ilyen baromságokat habratyolt, hogy mondja meg ki helyezte szolgálatba, mert ezt olvasta valahol, hogy ezt is kérdezni kell, meg vegyen fel jegyzőkönyvet és feljelenti a bíróságon, mert megbüntetik.


NEM CSAK A RENDŐR, de én is kinevettem.


Még én is tudom, mivel büntettek már meg az én hibámból, hogy ha nem írok alá semmit feljelentenek, de nem töltögetnek ki semmit és nem kell aláírnom semmit, nincs ott semmi jegyzőkönyv. Meg minek vegyen fel valamit is, ha nem ír alá semmit:-)


Másrészről kit érdekel, hogy ki helyezte szolgálatba vagy mi. A harmadik, hogy ennyire idióta már senki nem lehet, hogy fel akarja jelenteni a rendőrt, mert őt megbünteti. Hát ez a dolga, kiröhögik.


Holnap besétálok a bíróságra, hogy fel szeretném jelenteni a rendőrt, aki megbüntetett mert nem volt bekapcsolva az övem. Hát kiröhögnek, hogy ez a törvény. Ennyi erővel minden bírót fel lehetne jelenteni, ha lecsuk valakit, mert a törvény szerint járt el. Ha meg tagadom azt, hogy nem voltam bekötve akkor feljelentenek és majd kihallgatnak, de köze nincs a bíróságnak ehhez.


Még nagyon régen lejárt a zöld kártyánk és feljelentettek.

Fellebbeztünk és a bíróság lefelezte a büntetést. De még véletlenül sem azért volt a bírósági procedúra, hogy jogtalanul kaptuk a büntetést. Nem is volt vitás. A bíróság csak a csekk csökkentésével foglalkozik ilyenkor.



2014. jan. 25. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos Magyarország nagy része ilyen tudatlan okoskodó emberekből áll. Nem véletlenül mondják azt, hogy a magyar ember a legrosszabb indulatú ember!!!


Ezek az emberek azok, általában a KURUCon stb osztják az észt, meg a legfőbb érvük, hogy " a mi adónkból":-)


Persze a legtöbb munkanélküli, segélyekből élő vagy olyan munkát végző -pl közmunka - ami eleve az adókból van finanszírozva.


Az ilyeneket biztosan jobban megmérik a rendőrök, de nem hinném, hogy ezért általánosítanának a rendőrök.

2014. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Sok az ilyen bolond ember, de csak a száját jártatja.


Épeszű ember nem okoskodik főleg nem úgy, hogy hallomásból. Azért a rendőr csak rendőr, tudja mit csinál, nem fog jogtalanul megbüntetni, mert őt is ellenőrzik. NEm írhatja rá a büntetésre, hogy piros sapka miatt büntet meg, mert nincs ilyen szabálysértés. Ha meg jogosan büntet meg, akkor meg nincs miről beszélni.


De ha én tagadok valamit, mert nem ismerem el, hogy be vagy éppen nem voltam bekötve nem a bíróságra tartozik. Ekkor már én vádolom meg hamisan a rendőrt, hogy ő hazudik és rám akarja fogni, hogy nem voltam bekötve.


Ha nem ismerem el, akkor feljelent és kész, majd megyünk szembesítésre a rendőrségre és kész. De ezért nem kap semmi büntetést, semmit a rendőr. Miért is kapna, hiszen jogosan jelentett fel csak én tagadom.


Csak a sok idióta elkezdi vagyis csak fel akarja - jelenteni a rendőrt, aztán közlik vele a bíróságon, hogy ez nem így működik.


Hova akarja feljelenteni, mikor nincs bizonyítva sem az, hogy be volt kötve sem az, hogy nem volt.


Ez sajnos a műveletlen "tuskóság" teteje. Az ilyen ember egy műtétbe is beavatkozna, mert ő úgy hallotta, hogy nem úgy kell csinálni ahogy az orvos csinálja.-)

2014. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ez a baj, hogy az emberek hallanak, tv-ben, fórumokon látnak valamit. Én is hallottam már, hogy jelvényszámot, nevet el lehet kérni a rendőrtől. De minek, mikor ki van írva rá?? És mit kezdek vele?? Nézegetem, mert jogosan megbüntetett?


Sokan azt hiszik, hogy így alávágnak a rendőrnek, ha nem írják alá a csekket. Hol érdekli őt ez? Feljelenti és megy dolgára. Neki édes mindegy mi lesz a vége.


Ez éppen olyan eset, mint amikor sokan a kallernak okoskodnak. Nincs jegyük, vagy lejárt a diák és kész. nincs mit ezen okoskodni. És miért jelentsem fel a kallert? Mert megbüntetett mert én elcsesztem csak nem ismerem be?


Na mindegy, az ilyen emberek meg is érdemlik a sorsukat. Ilyen téren nagyon nem értünk egyet.

2014. jan. 25. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tűnt még fel, hogy Magyarországon mindentudó, hibátlan emberek élnek, akiknek minden jár, mindig nekik áll feljebb és soha, semmiben nem tévednek?
2014. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van az az oldala, hogy az embernek meg kell védeni magát a jogszerűtlen intézkedésektől. Van ilyen is, például ha a bkv ellenőr elveszi a személyidet, vagy szekus baszogat, vagy nem akarják kicserélni a hibás árut. Az ilyenekre jobb felkészülni.


Közúti bírságot is lehet vitatni például kikérni a fényképet, illetve a trafi kalibrációs igazolását. Ennek nyilván akkor van értelme, ha te amúgy meg vagy győződve, hogy nem hajtottál gyorsan, csak a zsaruk akarnak egy kis bevételt.


Ha a haverod tényleg 65-tel ment, akkor jól tetted, hogy kiröhögted :)

2014. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány ember kérte már el a jelvényszámom... Érdekes módon, ég sohasem került bíróságra, mivel törvényes, szakszerű, és jogszerű volt minden.
2014. jan. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, az utóbbi időben nagy divat lett a jelvényszám elkérése.

Egészségükre.

Hozzá kell tenni, a legtöbb ilyen szándékos bcs-n tettenért személyeknél tapasztalható, pl kábszeres, lopós cigány, rokkantkártyával visszaélő ügyvéd, garázda részeg egyetemista.

Elkéri, megkapja. Sosem volt még gond.

Mindig saras az, aki ezzel "fenyeget".

2014. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!