Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen programmal lehet...

Milyen programmal lehet lementeni az internet előzményeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

jaj. alapból le vannak "mentve" hiszen egy fájlban vannak tárolva. Ha korszerű böngészőt használsz (Firefox) akkor a Windows intéző címsorába ezt írd be:

C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\

Itt lépj be a mappába és a Place.aqliteban vannak tárolva az előzmények...

2009. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én ilyet nem találtam a gépemen akkor mit tegyek?
2009. dec. 4. 23:00
 3/9 kalmangabor ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok neked, de erős a gyanúm, ha ugyanezzel a kérdéssel a "Számítástechnika" rovatban próbálkozol, több segítségben reménykedhetsz.
2009. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

első vagyok..

bakker!

A rejtett mappák, fájlok megjelenítése.. Vezérlőpult mappa beállításai valahol ott kell kipipálni.

Látod mennyit kell sz.rakodni a winfossal?

2009. dec. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

megint én..

Ja meg a FELHASZNÁLÓNEVED helyére írd be a winfosbeli felhasználónevedet..

Szóval ezt tedd^^

2009. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ha a böngésző ablakában be van állítva, hogy csak 1 napig mentse az előzményeket, attól függetlenül menti a c-re a profilokba?
2010. ápr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
szia!Tudom,hogy már nem mostani a kérdés,de én tudok segíteni: a program neve: CCleaner(így írd be google-be,teljesen ingyenes kis program,miután telepítetted megjelenik a kezelőfelülete,ott rengeteg mindent lehet választani,hogy milyen "szemeteket"töröljön a gépről-többek között az internet előzményeket is)Nagyon hasznos és másodpercek alatt töröl.
2010. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az elsőtől megkérdezhetném,hogy mi nyitja ki azt a mappát?Megtalaltam a places.sqlite mappát,de nemtudom kinyitni.
2010. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2009-12-07 18:53

ennél a válasznál leírták

2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!